دانلود Soccer Star 2020 Top Leagues 2.1.8 – بازی ستاره فوتبال اندروید

انتشار: 16 خرداد 1398
ورژن: 2.1.8
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
نیاز به اینترنت: دارد
دانلود Soccer Star 2020 Top Leagues 2.1.8 – بازی ستاره فوتبال اندروید

Soccer Star 2020 Top Leagues بازی جدید و هیجان انگیز فوتبالی 2019 می باشد که برای گوشی و تبلت های اندروید طراحی و به صورت رایگان عرضه شده است. این آخرین بازی لیگ است که نوبت خود را برای انتخاب سرنوشت تیم فوتبال خود قرار خواهید داد! اجرا برای توپ با ضربه ی قدرتمند و … که هدف درست می تواند یک گل را به همراه داشته باشد! حتما شما در بازی دوست خواهید داشت به یک بازیکن افسانه ای فوتبال با پیروزی های تیمی عالی تبدیل شوید که می توانید این را با قدرت خود به واقعیت تبدیل کنید. بازی در مهمترین و پرطرفدارترین مسابقات فوتبال جهانی از جمله: لیگ جام حذفی، لیگ، لیگ قهرمانان و … که می توانید شما نیز در این مسابقات حظور داشته باشید و خود را به یکی از تیم های برتر مسابقات تبدیل کنید!

می توانید تیم خودتان را از لیگ برتر انگلیس به لالیگا اسپانیا و … تغییر دهید و فصل جدیدی را با تیم های دیگر شروع کنید. همچنین شما می توانید در بازی برای بالا بردن مهارت های خود تمرین کنید و سطح تان را افزایش دهید با حالت آموزش های مختلف: ضربه آزاد، ضربات پنالتی، کمک به مهاجم و … که برای قویتر شدن به شما بسیار کمک می کنند. بازی Soccer Star 2019 Top Leagues یک گیم فوتبال فوق العاده را به همراه جذابیت های واقعی برای گوشی و تبلت های اندروید به وجود می آورد.

برخی از ویژگی های بازی Soccer Star 2019 Top Leagues

  • تغییر دادن باشگاه خود و قرارداد بستن با باشگاه های دیگر
  • وجود مسابقات مختلف و مهم فوتبال در جهان: لیگ جام حذفی، لیگ قهرمانان و …
  • بالا بردن مهارت های خود با تمرین های مدام:  ضربه آزاد، ضربات پنالتی، کمک به مهاجم
  • قراردادها و حامیان مالی و مراقبت ویژه برای شما از نظر غذا و …
  • رسیدن به موفقیت و سهرت های جهانی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.