دانلود Rumble Stars Soccer 1.2.14.1 – بازی ستاره های شگقت انگیز فوتبال اندروید

انتشار: 1 خرداد 1398
ورژن: 1.2.14.1
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Rumble Stars Soccer 1.2.14.1 – بازی ستاره های شگقت انگیز فوتبال اندروید

Rumble Stars Soccer به فارسی (ستارهای شگفت انگیز) فوتبال چند نفره انفجاری با فیزیک دیوانه و آسان برای یادگیری اما سخت برای استاد گیم پلی شدن می باشد که طراحی . عرضه شده برای سیستم عامل محبوب اندروید به صورت رایگان در پلی استوری است. جمع آوری تیم حماسی خود را از ستاره Rumble و افزایش از طریق لیگ ها در این عمل تعیین شده در زمان واقعی PvP بازی فوتبال بخشی از گیم پلی بازی است! رامبلرها را به جایگاه کامل برسانید، استاد زمانبندی خودتان باشید و کمپین های استراتژیک خود را بسازید تا مخالفانتان را از بین ببرید و همچنین اهداف جدی بگیرید! سپس تیم خود را ارتقا دهید و تمام سعی خودرا برای افزایش جابگاهتان در رتبه بندی جهان قرار دهید.

همانطور که در پاراگراف متن قبلی اشاره نمودیم ، یکی از ویژگی های اصل بازی Rumble Stars Soccer فراهم سازی بازی و مسابقه دادن برای برد در زمان واقعی است که علاوه بر اینکه جذابیت بالایی دارد، هیجان شدیدی را فراهم می کند! رفته رفته می توانید شخصیت های حماسی را باز کیند و از گیم پلی مبتنی بر فیزیک منحصر به فرد لذت ببرید. لازم به ذکر است که بازی نیازی به فایل دیتا ندارد، ولی برای اجرا نیاز به اینترنت لاز است که کلا بازی آنلاین بوده و برای حالت های PvP در زمان واقعی نیاز است.

ویژگی های بازی Rumble Stars Soccer

  • تلاش برای ساخت کامل تیم خود
  • به چالش کشیدن خود در زمان واقعی فوتبال در برابر دوستان و دیگر بازیکنان از سراسر جهان
  • شخصیت های حماسی و گیم پلی مبتنی بر فیزیک منحصر به فرد
  • ترکیب های هوشمندانه برای شکست دادن آسان مخالفان
  • پیشرفت از طریق تقسیمات و لیگ ها و بالا بردن رتبه خود
  • عضویت و ایجاد باشگاه، گپ زدن با دیگر بازیکنان و همکاری با یکدیگر برای افزایش در صفوف
  • امکان تماشا کردن تاکتیک های جدید بهترین بازیکنان در Rumble Stars TV
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.