دانلود EA SPORTS™ FIFA 18 Companion – مدیریت بازی فیفا 2018 در گوشی اندروید

انتشار: 10 اسفند 1396
ورژن: 18.0.5.172734
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود EA SPORTS™ FIFA 18 Companion – مدیریت بازی فیفا 2018 در گوشی اندروید

آیا شما هم جزو دوستداران و طرفداران بازی فیفا 2018 در اندروید هستید؟ می خواهید به آسانی تیم خود را مدیریت کنید و از قابلیت های زیادی برای دسترسی آسان و مدیریت تیم در بازی فیفا برخوردار باشید؟ پس حتما این برنامه عالی و اندرویدی را از دست ندید! EA SPORTS™ FIFA 18 Companion بازی کاربردی است که شما را قادر می سازد تا تیم خود را برای مسابقه بعدی بزرگ که در پیش دارید، آماده کنید. شما می توانید در یک انتقال آخرین لحظه ی، پاداش بسیاری برای تیم خود کسب کنید و باشگاه خود را با بازیکنان و اقلام جدید هیجان انگیز از طریق سکه یا امتیاز FIFA فراهم سازد.

شما می توانید در برنامه از طریق اکانت فیفای خود وارد باز شده و به مدیریت و انتقال بسیاری از موارد در تیم خود شوید که می توانید از این طریق پاداش های بسیاری را کسب کنید و هر کجا که باشید تیم خود را از گوشی همراه مدیریت نمایید، بدون استفاده از کنسول! لازم به ذکر است که EA SPORTS™ FIFA 18 Companion تنها نیاز به اکانت بازی فیفا دارد تا وارد شوید و مهم نیست که از کدام کنسول برای بازی کردن فیفا استفاده می کنید.

ویژگی های EA SPORTS™ FIFA 18 Companion

  • دسترسی آسان  و سریع به موارد تیمی
  • بدون نیاز به کنسول برای میدیریت بازی فیفا
  • امکان ایجاد سوال امنیتی برای بازی در کنسول خود
  • دسترسی به بازی و مدیریت تیم یا بسیاری از کارهای دیگر و …
  • امکان مدیریت SQUAD و CLUB و انتقال دادن بازیکنان
  • پشتیبانی از زبان های مختلف
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.