دانلود Darts of Fury 1.0.1016.1100 – بازی جذاب خشم دارت اندروید

انتشار: 2 آبان 1396
ورژن: 1.0.1016.1100
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود Darts of Fury 1.0.1016.1100 – بازی جذاب خشم دارت اندروید

دارت یک بازی ساده و بسیار جذاب که در آن باید بازیکنان از دقت و نشانه گیری بالایی برخوردار باشند تا در هر دارتی که پرتاب می کنند به هدف اصلی و پر امتیاز برخورد کند. بازی دارت امروزه در اکثر خانه ها وجود دارد و اکثر افراد به بازی آن می پردازند که در صورت بیشتر بودن بازیکنان جذاب و هیجان آن نیز افزایش می یابد و باعث لذت بخشی بازی می شود. Darts of Fury یکی از بازی های عالی دارت برای اندروید می باشد که توسط استودیو Yakuto به صورت رایگان در پلی استوری اندرویدی گوگل منتشر یافته است. دارت را بازی کنید در رقابت با بازیکنان واقعی به صورت چند نفره که علاوه بر هیجان انگیز بودن، خیره کننده نیز است! این بازی دارتهاری مدرن برای تازه واردان و طرفداران دارت به طور یکسان طراحی شده است که شاهد دارت خیره کننده ای خواهید بود!

شما می توانید این بازی دارت را به صورت آنلاین (چند نفره در زمان واقعی) و حتی آفلاین بدون نیاز به اینترنت بازی کنید که حالت آنلاین بازی دارای لیگ های چند نفره می باشد که می توانید در هر لیگ بازی با رقابت و کسب پیروزی های بیشتر به لیگ های بعدی راه بیابید! با کسب پول بیشتر می توانید به ارتقاء دادن برخی از موارد بازی بپردازید که باعث افزایش و توانایی شما در بازی دارت می شود. اگر شما هم جزو طرفداران بازی دارتهای مدرن هستید؟ پیشنهاد می کنیم حتما این بازی جذاب و عالی Darts of Fury (خشم دارت) را از دست ندید و همین الان از دامه مطلب دانلود نمایید!

ویژگی های بازی Darts of Fury

  • امکان شرکت کردن در مسابقات مختلف به صورت چند نفره!
  • امکان بازی کردن به دو صورت آنلاین و آفلاین!
  • جمع آوری بیش از 80 دارت عالی و راتقاء آن ها
  • انتخاب موارد مختلف در بازی و ارتقاء دادن آن ها
  • لیگ های مختلف بازی با رقابت از سراسر جهان!
  • پشتیبانی از زبان های مختلف
  • نمایش آمار کامل و دستاوردها
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.