دانلود Boxing Star 1.1.2 – بازی عالی ستاره بوکس برای اندروید

انتشار: 29 تیر 1397
ورژن: 1.1.2
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود Boxing Star 1.1.2 – بازی عالی ستاره بوکس برای اندروید

Boxing Star یک بازی عالی با پر از مبارزات دنیای بوکس است که سرگرمی، هیجان و جذابیت زیبا برای علاقه مندان ورزش بوکس و حتی کاربران عادی به وجود می آورد که یکی از بهترین ها در زمینه بازی های بوکسینگ می تواند باشد. سعی تلاش خود را برای قهرمانی جهان به کار بگیرید! دست خود را با دستکش های سفارشی و مهارت های عالی برای مبارزات فوق حرفه ای بوکس آماده کنید و در زمین رینگ به هیچ حریفی رحم نکنید تا پیروزی را به خود اختصاص دهید. با کمی همت می توانید قهرمانی های بسیار را در حلقه های مختلف به خود اختصاص دهید و مهارت بوکسینگ خود را در این زمینه ورزش رزمی از طریق موبایل و تبلت های اندروید به نمایش بگذارید!

لیگ بوکس فعال است شما ابتدا شخصیت مورد نظر را انتخاب کنید با قهرمان در هر دو به مبارزه بپردازید که رفته رفته با حریف های قدرتمندی رو به رو خواهید شد. این بازی فیزیک جالبی از حرکات و ضربات را به وجود می آورد که در آن شما می توانید در برابر ضربات حریفان خود دفاع کنید و به موقع شورع به زدن و حمله با ضربات سنگین دستی خود بپردازید تا هر راند را به نفع خود تموم کنید. تمام شخصیت های دنیای بوکس با حالت نسبتا خنده دار و جالب طراحی شده اند و نسبت به هم از قدرت بوکسینگ و مهارت های متفاوتی برزخوردار هستند، همانند لیپ بوکس حهانی واقعی! بازی Boxing Star از گرافیک عالی و زیبا برخوردار است و توانسته در مارکت گوگل پلی امتیاز عالی 4.5 از 5.0 با بیش از یکی میلیون بار به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Boxing Star

– حملات قدرتمند و مداوم از حریفان بی اعصاب

– امکان بازی کردن در حالت داستانی و یپشرفت خود

– ملاقات و دوست داشتن تمام شخصیت های با حوادث وحشی از جهان بوکس!

– جمع آوری دستکش های قدرتمند سفارشی و ترکیب آنها با مهارت های قدرتمند!

– ارتقاء دادن مهارت های خود یا تغییر شخصیت

– وجود تمام شخصیت های دنیای بوکس با چهرهای عصابی و خنده دار

دریافت فایل‌ها...

به دستور کارگروه مبارزه با محتوای مجرمانه لینک دانلود برداشته شد. از این که محدودیت های ما را درک می کنید صمیمانه از شما سپاسگذاریم.

راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.