دانلود Beach Volleyball 3D 1.0.3 – بازی والیبال ساحلی برای اندروید

انتشار: 6 فروردین 1397
ورژن: 1.0.3
سیستم مورد نیاز: 2.1 به بالا
دانلود Beach Volleyball 3D 1.0.3 – بازی والیبال ساحلی برای اندروید

Beach Volleyball 3D بازی والیبال ساحلی برای سیستم عامل اندروید است. والیبال ساحلی نسبت به والیبال اصلی خیلی متفاوت بوده، ما دارای مقرراتی همانند آن می باشد. در بازی شما به صورت تیم بازی خواهید کرد که تیم را خودتان مدیریت می کنید و باید در نظر داشته باشید که در بازی والبال ساحلی یک تیم دونفره است. خورشید از بالا به زمین شنی والیبال می تابد، خود را برای به اجرا گذاشتن مهارت های والیبالی برابر حریفان خود آماده کنید تا در مقابل ان ها به خوبی به درخشید و امتیاز پیروزی را با افتخار کسب کنید. بدون شک در بازی شاهد تجربه ساحلی متفاوتی نسبت به بازی والیبال ساده خواهید بود که در آن برای بردن مدال المپیک با دیگر تیم ها به رقابت خواهید پرداخت.

این بازی دارای حالت های مختلفی از جمله جالت چالشی (سخت) و حالت سریع می باشد که هر کدام دارای هیجان متفاوت نسبت به هم هستند و می توانند شما ساعت ها برای بازی والیبال ساحلی سرگرم کنند! بازی Beach Volleyball 3D طراحی شده با کیفیت گرافیک خوب که یک والیبال عالی واقع گرایانه به همراه کنترل های ساه و آسان را به وجود می آورد که شاهد تصاویری جذاب و انیمیشن های عالی نیز در بازی خواهید بود و با بازی کردن لذت می برید! این بازی والیبال در مارکت گوگل پلی امتیاز 4.3 از 5.0 را کسب کرده است و به تعداد دانلود نزدیک بر 10 میلیون رسیده که می توانید آخرین ورژن بازی را از ادامه مطلب دانلود کنید!

ویژگی های بازی Beach Volleyball 3D

  • داشتن تصاویری جذاب و انیمیشن های عالی
  • دارای حالت های مختلف از جمله حالت چالش و حالت بازی سریع
  • کنترل های لمسی ساده و آسان برای بازی
  • وجود تیم های مختلف به صثرت دو نفره
  • دارای گرافیک واقع گرایانه
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.