دانلود 3D Tennis 1.7.7 – بازی کم حجم تنیس اندروید

انتشار: 13 اسفند 1396
ورژن: 1.7.7
سیستم مورد نیاز: 2.1 به بالا
دانلود 3D Tennis 1.7.7 – بازی کم حجم تنیس اندروید

تنیس یکی از ورزش های جذاب و عالی با طرفداران زیاد در جهان به حساب می آید. اگر شما هم جزو طرفداران این ورزش هستید، حتما این بازی زیبای اندرویدی را از دست ندید! 3D Tennis بازی تنیس عالی سه بعدی برای سیستم عامل اندروید می باشد که یک تجربه عالی از بازی تنیس را در گوشی و تبلتهای اندرویدی برای کاربران و طرفداران تنیس فراهم کرده است. در بازی شما می توانید با بازیکن مورد علاقه خود با دیگر بازیکان به رقابت بپرداید و در تور جهانی شرکت نمایید! یکی از ویژگی های این بازی حالت سریع در حرکت و ضربه زدن به توپ است و دارای حالت کنترل دقیق و بصری می باشد که یک بازی شبیه سازی تنیس واقعی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

ویژگی های بازی 3D Tennis

  • جذاب با حجم کم
  • حالت سریع بازی
  • کنترل دقیق و بصری
  • امکان شرکت در مسابقات تور جهانی
  • بر اساس سیستم فیزیک 3D
  • شبیه سازی بازی تنیس واقعی!
  • اکثر بازی کنان جهانی تنیس
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.