دانلود Virtual Villagers Origins 2 1.5.20 – بازی روستائیان مجازی اندروید

انتشار: 16 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.5.20
دانلود Virtual Villagers Origins 2 1.5.20 – بازی روستائیان مجازی اندروید

Virtual Villagers Origins 2 به فارسی (روستائیان مجازی) یک بازی بسیار سرگرم کننده و محبوب در سبک بازی ها شبیه سازی برای موبایل و تبلت های اندروید است. داستان این نسخه از بازی از این قرار است که آتشفشان نزدیک در روستا پر شده است و هر لحظه امکان خراب شدن روستا توس آتشفشان امکان پذیر می باشد. روستائیان برای نجات خود از آنجا، یعنی جزیره آسورا به سمت ایزولا به دنبال یک خانه جدید که ساخته اند می روند. در این بازی شروع به ساخت و ساز و کشفت بسیاری از شگفتی های مکان جدید خواهید پرداخت که نوبت آن رسیده است روستای خود را جذابیتر و زیباتر از قبل کنید. در بای شما به کارهای بسیاری خواهید پرداخت که یکی از آن ها کشف و رونق دادن به روستا است که موارد بسیاری را به همراه خواهد داشت که باید حل کن مشکلات باشید!

در بازی استاد روستای خود باشید، با شبیه سازی در زمان واقعی، توانایی سفارشی کردن نام های روستاییان و تغییر بازی، رویدادهای جزیره تصادفی و … که هرکدام سرگرمی جالبی را به همراه دارد. شما می توانید روستائیان را از طریق آموزش مهارت های جدید از آسب ها دور کنید و به آن ها بسیاری از موارد مختلف را یاد بدید. همچنین آن ها را تشویق به زاد و بلد کنید تا جمعیت افزایش یابد و رونق روستا به کلی از خیلی لحاظ تغییر کند. بازی Virtual Villagers Origins 2 طراحی و منتشر شده است از سوی استودیو بازی سازی Last Day of Work, LLC می باشد که قبل از قسمت اول بازی نیز عرضه شده و این نسخه از بازی که از نامش نیز پیداست ، قسمت دوم است که در مارکت گوگل توانسته امتیاز 4.3 از 5.0 را با بیش از 100 هزار بار دانلود به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Virtual Villagers Origins 2

– بازی به عنوان استاد روستا با توانایی های بسیار

– آموزش روستائیان برای کسب مهارت های مختلف

– کاوش جزیره جذاب برای حل پازل های جدید

– کشف بسیاری از اسرار جزر و مد اسرار آمیز

– جمع آوری منابع از اطراف خانه و پرداختن به دیگر کارها

– مراقبت از جمعیت روستا و تلاش برای افزایش آن ها

– ساخت خانه های مختلف و ساده جهت زندگی

– قابلیت بازی، کسب پاداش روزانه

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.