دانلود Survival Arena 1.5.1 – بازی استراتژی عرصه زنده ماندن اندروید

انتشار: 31 تیر 1396
ورژن: 1.5.1
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Survival Arena 1.5.1 – بازی استراتژی عرصه زنده ماندن اندروید

Survival Arena در زبان فارسی می شود (عرصه زنده ماندن) بازی جدید طراحی شده در سبک پرطرفدار استراتژیک می باشد که در مارکت گوگل به صورت رایگان برای گوشی و تبلت های توسط استودیو Game Insight عرضه شده است که در این مطلب بازی را برای شما عزیزان قرار داده ایم که می توانید از بازی لذت ببرید! عرصه بقا بر روی این عوامل کلیدی متمرکز است، ولی در مورد استخدام بهترین سربازان و بردن جنگ های PvP نیست، این در مورد غلبه بر همه شانس است که بردن و شکست شما را تعیین می کند. ساخت برج های قدرتمند، ارتقاء آنها و تلاش برای خاموش انبوهی از دشمنان که در این بازی با چالش های نبرد بسیار رو به رو خواهید شد که یک از بهترین آن ها نبرد با غول ها است!

مسابقه با زمان بر علیه یورش دشمنان برای برنده شدن در برابر همه شانس که می توانید قدرت خود را نمایش دهید و سربازان را به میدان نبرد وارد کنید. کی از ویژگی های بازی Survival Arena یک دست، گیم پلی در حال حرکت بودن آن است که ترکیب منحصر به فرد سبک بازی استراتزی می باشد و در نهایت باعث به وجود آمدن هیجان های فوق العاده در بازی شده است و جذابیت بازی را افزایش داده!

ویژگی های بازی Survival Arena

  • اقدام بی وقفه TD انفجاری
  • طراحی شده یک دست، گیم پلی در حال حرکت
  • ترکیب منحصر به فرد آرسنال  برای ترکیب سبک بازی
  • بازی در برابر سایر بازیکنان در ده ها تورنمنت از سراسر جهان
  • پشتیبانی از Live Livestream بازی برای میلیون ها نفر تماشا شده
  • مسابقه با زمان بر علیه یورش دشمنان برای برنده شدن در برابر همه شانس
  • انتخاب استراتژی با وجود بسیاری از آن ها مانند خود
  • مهم ترین هدف بازی زنده ماندن در بقا
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.