دانلود Station Manager 1.3.2 – بازی مدیر ایستگاه اندروید

انتشار: 24 اسفند 1396
ورژن: 1.3.2
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Station Manager 1.3.2 – بازی مدیر ایستگاه اندروید

Station Manager به فارسی (مدیر ایستگاه) بازی کم حجم با گیم پلی شبیه سازی شده از یک ایستگاه جذاب و سرگرم کننده برای سیستم عامل باشد. ایستگاه خود را با امکانات و قطارهای مورد علاقه خود سفارشی کنید و تا می توانید برای زیبایی و گسترش آن تلاش خود را به اجرا بگذارید. با اضافه کردن ماشین های فروش، نیمکت ها، هیئت مدیره اطلاعات و موارد دیگر که می تواند ایستگاه قطار را برای مسافرین راحت تر از قبل کند. پیوند واگن های مختلف برای ایجاد قطار جدید و کسب و کار بیشتر، گردشگری و دیگر کارها که باعث جذب مسافران جدید می شود که در نهایت برای گسترش قطار کمک می کند را باید تکمیل کنید.

مسافران بسیاری روزانه به ایستگاه شما برای مسافرت وارد می شوند که هر چقدر خود با آن ها رفتار شود، می تواند برای پیشرفت ایستگاه کمک کند. قطارها را تغییر دهید و قطارهای جدید را وارد ایستگاه کنید تمام مسافران عباتند از دانشجو، کارمند و … از مسافرت طولانی و کوتاه خود لذت ببرند و شما نیز طریق آن ها به گسترش دادن ایستاه از لحاظ دیگر بپردازید. بازی Station Manager در مارکت گوگل پلی توسط استودیو بازی سازی Kairosoft Co.,Ltd به صورت پولی عرضه شده است که باید خریداری کنید! اما در وبسایت برای دانلود رایگان قرار گرفته است!

ویژگی های بازی Station Manager

  • بازی کم حجم با گرافیک جذاب
  • وجود قطارهای مختلف برای باز کردن و خرید
  • تلاش برای هدف خود، یعنی گسترش ایستگاه
  • وجود مسافران مختلف از دانشجو تا کارمند
  • محیط جذاب و سرگرم کننده بازی
  • زیبا سازی ایستگاه قطار خود از طریق اقدامات جدید و تازه برای جذب مسافر
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.