دانلود Moy 2 1.95 – بازی نگهداری از حیوان خانگی موی برای اندروید

انتشار: 20 فروردین 1397
ورژن: 1.95
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Moy 2 1.95 – بازی نگهداری از حیوان خانگی موی برای اندروید

Moy 2 – Virtual Pet Game یکی از بهترین بازی های سرگرم کننده و بسیار نگهداری از حیوان خانگی برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد که توسط استودیو بازی سازی Frojo Apps در مارکت گوگل پلی مورد عرضه قرار گرفته که توسط کاربران اندرویدی بیش از 20 میلیون بار دانلود شده است! این بازی زیبا نسبت به دیگر بازی های نگهداری و سرگرم کننده از حیوانات دارای ویژگی های جذاب و بسیاری می باشد. Moy 2 با بسیاری از روش های جدید برای مراقبت و دوست داشتنی حیوان خانگی به صورت مجازی را ارائه می دهد که می تواند شما را ساعت ها سرگرم کند. این بازی با انیمیشن های خنک و گرافیک لذت بخشی از شبیه سازی یک موجود هشت پا بامزه عرضه شده است که دارای حجم کم می باشد.

ویژگی های بازی Moy 2

  • رشد دادن و پیشرفت باغ خود از گیاهان زیبا
  • لباس های بسیار برای باز کردن و تغییر لباس
  • امکان شستن لباس های کثیف شده در ماشین لباس شویی
  • بازی کردن بسیاری از سرگرمی های لذت بخش با مو
  • غذا دادن به موی هر وقت که گرسنه است
  • موی همیشه خواب آلود هست
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.