دانلود Miracle City 2 1.0.7 – بازی کم حجم مزرعه داری شهر معجزه 2 اندروید

انتشار: 13 مهر 1396
ورژن: 1.0.7
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Miracle City 2 1.0.7 – بازی کم حجم مزرعه داری شهر معجزه 2 اندروید

Miracle City 2 به فارسی شهر معجزه یکی از بازی های کشاورزی بسیار جذاب و سرگرم کننده شبیه سازی شده به مزرعه داری می باشد که توسط استودیو DroidHen طراحی و برای گوشی های اندروید در مارکت گوگل پلی به صورت رایگان منتشر شده است. در بازی شما از کشاورزی تا به ساختمان کسی می پردازید و با رشد محصولات، ساخت خانه ها و استخراج معادن، جمع آوری انرژی سر و کار دارید. بازدید و کمک کردن به دوستان خود اغلب به طوری که ممکن است شما هدیه دریافت کنید و از ان برای گشترش شهر استفاده نمایید. از بخش های جذاب و سرگرم کننده بازی کاشت و برداشت محصولات می باشد که اکثر عبارتند از سبزیجات و … که هر کدام از آن ها را جمع آوری و به فروش می رسانید و از پول کسب کرده برای ساخت و سازهای جدیدتر مزرعه استفاده خواهید کرد!

ویژگی های بازی Miracle City 2

  • کم حجم با گرافیک جذاب و مخصوص بازی های کشاورزی
  • ساخت و ساز انواع مختلفی از ساختمان های عالی با دکوراسیون و منظره زیبا زرق و برق دار!
  • امکان بالا بردن و اتمام زمان رشد محصولات در شهر معجزه
  • وجود اهداف کامل برای برنده شدن پاداش های اضافی در بازی
  • ساخت فروشگاه و خرید وسایل مورد نیاز با پول های جمع اوری شده برای گسترش دادن شهر معجزه
  • کمک کردن به دوستان دیگر و ارسال هدایا به آن ها و دریافت هدیه های جدید
  • دارای گیم پلی شبیه سازی شده و سرگرم کننده از بازی های کزرعه داری و کشاورزی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.