دانلود Mini Trucker – 2D offroad truck 1.2.5.4 – بازی کامیون دار کوچک اندروید

انتشار: 23 بهمن 1398
ورژن: 1.2.5.4
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود Mini Trucker – 2D offroad truck 1.2.5.4 – بازی کامیون دار کوچک اندروید

Mini Trucker – 2D offroad truck این بازی یک گیم پلی عالی از شبیه سازی اتومبیلدر گرافیک دو بعدی با کیفیت با طراحی عالی برای اندروید است. شما در بازی شاهد چندین وسیله نقلیه با مشخصات مختلف و ظرفیت بار متنوع در بازی خواهید بود که طراحی شده توسط استودیو بازی سازی FKGames است. همچنین در بازی شما می توانید دو نوع تجهیزات برای هر وسیله نقلیه که در دسترس است را به انتخاب بردارید. همین حالت های متنوع که از وسایل نقلیه ( ماشین ها ) تا مکان ها گرفته و محل رانندگی می توانند جذابیت عالی را برای شما د دیگر کاربران اندروید به وحود آورد.
بازی Mini Trucker از اتومبیل های یک مدل فنی پیچیده با رفتار واقع بینانه برخوردار است که حتی امکان کنترل حالتهای مختلف انتقال نیز وجود دارد و اتصال همه چرخها ، قفل دیفرانسیل بین محور ، فعال کردن دنده های کم برد قابل انجام هستند. شما قادر هستید محموله هایی در سطح شهری و بین شهری را انتقال دهید و از این طریق پاداش های خوبی را دریافت کنید و برای باز کردن ماشین های جدیدتر تلاش نمایید. در کل بازی Mini Trucker از سطح طراحی بالایی به همراه کیفیت گرافیگ و یک گیم پلی کم محتوا ولی بسیاری جذاب و سرگرم کننده است. در کل آخرین و جدیدترین نسخه لز بازی را می توانید با مراجعه به ادامه مطلب علاوه بر دانلود آسان شاهد اسکرین شات ها و مواردی از ویژگی ها که می تواند به شما کمک کند تا در انتخاب بازی و آشنایی سطح دلخواه برسید.

ویژگی های بازی Mini Trucker

  • وجود ناوگان بزرگ وسایل نقلیه و تریلر
  • مدل فیزیکی واقع بینانه وسایل نقلیه
  • وجود و انتخاب بارهای مختلف
  • گرافیک عالی و دو بعدی
  • ژنراتور پیشرفته زمین
  • به روز رسانی های مکرر
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.