دانلود Merge Farm! 1.12.1 – بازی مزرعه داری (ادغام مزرعه) اندروید

انتشار: 17 فروردین 1397
ورژن: 1.12.1
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Merge Farm! 1.12.1 – بازی مزرعه داری (ادغام مزرعه) اندروید

Merge Farm! ادغام مزرعه نام یکی دیگر از هزارن بازی مزرعه داری برای  گوشی و تبلت های اندروید می باشد که توسط استودیو بازی سازی Gram Games Limited طراحی و در مارکت گوگل به صورت رایگان مورد انتشار قرار گرفته است. به جهان ساخت و اردغام مزرعه خوش آمدید! کشاورزی، دامپروری، تجارت و … بخشی از بازی است! گیاهان زیادی را در مزرعه می کارید و رفته رفته گیاهان فعلی را به گیاهان بزرگتر تبدلی خواهند شد که آنجاست هنر نمایی شما برای برداشت محصولات کشاورزی رو خواهید شد! با برداشت محصولات کشاورزی و حتی باغداری از جمله میوه ها که می توانید آن ها را از طریق بازار بفروشید و با پول کسب کرده به گسترش مزرعه بپردازید. هر چقدر برداشت شما بزرگتر باشد، پول بیشتری به دست شما می رسد.

شما در بازی قادر خواهید بود در یک صفحه نمایش کوچک گوشی به مزرعه گسترده و شلوغی دسترسی داشته باشید که امکان پرورش حیوانات از جمله گاو نیز وجود دارد که جذابیت و هیجان بازی را افزایش می دهد. البته امکان زدن و وارد کردن دستگاه های تولید محصوص و غذاهای مختلف نیز در بازی وجود دارد که این امکان را می دهد تا شما محصولات ارگانیک خود وارد دستگاه ها کنید و به تولید غذاهای متنوع بپردازید تا قیمت محصولات بالا رود که این نحوه بازی ثروت شما را به شدت افزایش می دهد! بازی Merge Farm! آخرین و جدیدترین بازی مزرعه داری طراحی شده توسط Gram Games می باشد که می توانید آن را با لینک مستقیم از ادامه مطلب دریافت کنید!

ویژگی های بازی Merge Farm

  • گیاهان دارویی در انواع مختلفی از زمینه ها
  • ادغام  محصولات مشابه با امکان ارتقاء دادن برای برداشت سریع
  • کشاورزی بی حد و حصر با مدیریت کامل مزرعه
  • امکان انتخاب کردن بسیاری از محصولات موجود جهت کاشت
  • زمان محدود برای اماده سازی سفارشات مشتریان
  • امکان ساخت دام برای گاوها جهت دامپروری
  • کاشت انواع میوها، سبزیجات و دیگر گیاهان به صورت گسترده جهت فروش با پول بیشتر
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.