دانلود LEGO® Juniors Create & Cruise 6.5.5060 – بازی ماشین سازی لگو اندروید

انتشار: 28 آبان 1396
ورژن: 6.5.5060
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود LEGO® Juniors Create & Cruise 6.5.5060 – بازی ماشین سازی لگو اندروید

LEGO® Juniors Create & Cruise یکی از بازی های بسیار جذاب و سرگرم کننده در سبک به خصوص آموزشی، مخصوص کودکان می باشد که توسط استودیو بازی سازی محبوب LEGO System A/S برای گوشی های اندروید منتشر یافته است. در بازی شما شاهد یک سطح چالشی جذاب در دنیای از طرح های مختلف و سه بعدی از مجموعه بازی های لگو می باشید. نحوه بازی به شکلی می باشد که می توانید با استفاده از تخیل و چالش فکری خود به راحتی وسیله های نقلیه عالی را طراحی و با آن ها رانندگی کنید و بارهای سنگین را روی آن حمل نمایید.

بازی LEGO® Juniors Create & Cruise توصیه شده برای افراد 4 تا 7 سال می باشد و البته بازی را افراد بزرگسال نیز می توانند بازی کنند، ولی این بازی نسبت به دیگر بازی های اندرویدی متفاوت می باشد و کودکان بهتر می توانند با استفاده از تخیل به ساخت و ایجاد وسایل نقلیه در بازی بپردازند. این بازی در مارکت بزرگ و اندرویدی گوگل توسط کاربران اندروید بیش از 50 میلیون بار دانلود شده است و یکی از بهترین بازی استودیو معروف LEGO System برای اندروید می باشد.

ویژگی های بازی LEGO® Juniors Create & Cruise

  • بدون وجود عملکرد فروش در داخل برنامه
  • حمل بار با ماشین ها و گرفتن پول بیشتر جهت ارتقاء سطحی
  • مدل های جدید برای ساخت و ساز سرگرم کننده جدید و تجربیات بازی!
  • انتخاب نوع ساخت وسیله نقلیه از جمله ماشین سنگین (بزرگ)، هلیکوپتر و …
  • استفاده از چالش های ذهنی و تخیلی برای ساخت ماشین آلات
  • وجود فیلم های متحرک شاد و سرگرم کننده و موسیقی متن فیلم
  • بدون وجود داشتن تبلیغات در بازی
  • دارای سطوح جدید با دکوراسیون زیبا
  • کم حجم
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.