دانلود بازی جدید گلیم گیمز کاسب کار برای اندروید – نسخه آخر 1.0.4

انتشار: 27 مهر 1398
ورژن: 1.0.4
دانلود بازی جدید گلیم گیمز کاسب کار برای اندروید – نسخه آخر 1.0.4

گلیم گیمز کاسب کار یک بازی عالی و دارای سبک شبیه سازی می باشد که همانطور از نامش پیداست از حالت کسب و کار با سرگمی بالا برخوردار است که توسط استودیو بازی سازی ایرانی گلیم گیمز مثل همیشه برای موبایل های سیستم عامل اندروید است. این بازی از حالت کسب و کار برخوردار است که در آن می توایند به مدریت مکان و فروشندگی مچازی خود بپردازید که بدون شک سرگرمی جذابی برای شما خواهد داشت. این یه بازی مدیریت هایپر مارکت هست که باید به مشتریا رسیدگی کنی و جنسایی که سفارش میدن رو بهشون تحویل بدید و از طریق هین به کار جذاب را برای خود دارا واهید بود. در طول بازی شما شاهد پول دادن مشتریان خواهید بود که می توانید به نوعی از طریق کسب و کار را رونق بدید و پیشرفت کنید!

بازی کاسب کار نیز همانند دیگر بازی های این استودیو بازی سازی از بسیاری آیتم ها برخوردار می باشد که در سرگرم بیشتر برای کاربران نقش قابل توجه را ایفا می کند. انواع و اقسام از هرمورد مشتریان سفارش خواهند داشت و شما باید به سرعت و سریع آن ها پاسخ داده و خواسته ها را برآورده کنید در غیر اینصورت به شدت عصبانی خواهند شد و این برای شما خوب نخواهد بود!

یکی از ویژگی های این بازی دارا بودن بخش پشتیبانی در خود تنظیمات بازی است که در صورت برخورد به مشکل می توانید مشکلات خود را مطرح نمایید.

ویژگی های بازی گلیم گیمز کاسب کار

  • داشتن شخصیت های با کلاس برعکس دیگر شخصیت های محلی و …
  • صداگذاری های جذاب و عالی
  • گیم پلی کاملا سرگرم کننده و جذاب برای دوستداران بازی های مدریت فروشگاه و …
  • وجود آیتم ها در مواقع مختلف از بازی برای جذابیت بیشتر
  • جمع آوری پول و ارتقاء کسبو کار خود از لحاظ مختلف
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.