دانلود Idle Farm Tycoon 1.01 – بازی سرمایه داری مزرعه اندروید

انتشار: 24 آذر 1399
ورژن: 1.01
سیستم مورد نیاز: 5.0 به بالا
دانلود Idle Farm Tycoon 1.01 – بازی سرمایه داری مزرعه اندروید

آیا تا به حال فکر کرده اید که چگونه می توان یک صاحب مزرعه میلیونر شد؟ با مدیریت مزرعه و سود تلاش ، خود را به یک سرمایه دار تبدیل کنید. Idle Farm Tycoon به صورت عالی و زیبا قادر خواهد بود رویای میلیونر شدن مدیر مزرعه را در گوشی های اندرویدی به حقیقت برساند.
امپراتوری کشاورزی خود را گسترش دهید و با مدیران متخصص کشاورزی که می توانید از آن ها برای میلیونر شدن بهره ببرید استفاده کنید. با نصب بازی در واقع این چالش را قبول کنید و استراتژی مدیر را برای سرمایه گذاری و کسب هرچه بیشتر پول نقد در این بازی شبیه ساز را به پذیرید. شما می توانید به دو صورت آنلاین و آفلاین بازی را تجربه نمایید که هر یک از حالت ها نسبت به دیگری متفاوت بوده. اکنون مزرعه خود را ایجاد کنید! بازی دارای 3 نوع شبیه سازی عالی است که در یک ترکیب ادغام شده و قرار گرفته. از حمل نقل تا گارگران که در این میان شاهد گیاهان مزرعه مختلف خواهید بود را باید ادغام کنید تا پول بیشتری را برای شما فراهم کنند و رفته رفته به یک سرمایه گذار حرفه ای مزرعه تبدیل شوید.

برخی امکانات و ویژگی های بازی Idle Farm Tycoon

  • IDLE FARM TYCOON – شبیه ساز ادغام
  • farm مزرعه خود را برای افزایش درآمد خودکار کنید
  • from از سرمایه گذاری پول سود ببرید تا اقتصاد خود را تقویت کنید و ثروتمند شوید!
  • manager هر مدیری یک تقویت کننده سرمایه دار بسیار خاص دارد و قابل ارتقا است: بهره وری کارگران را افزایش دهید!
  • sim شبیه سازی امپراتوری بیکار میلیاردر خود را بسازید!
  • corn ذرت ، گوجه فرنگی و سایر منابع جذاب را در این شبیه ساز مدیریت پول و مزرعه جمع آوری کنید!
  • money پول خود را بصورت آنلاین یا آفلاین در این بازی سرمایه دار افزایش دهید!
  • farmers کشاورزان ، حمل و نقل و گیاهان خود را ادغام کنید!
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.