دانلود Idle Car Factory 6.2 – بازی کارخانه ماشین و خودرو سازی اندروید

انتشار: 18 فروردین 1397
ورژن: 6.2
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Idle Car Factory 6.2 – بازی کارخانه ماشین و خودرو سازی اندروید

Idle Car Factory بازی زیبا با گیم پلی مدیریت بسیار جذاب برای گوشی و تبلت های اندروید است که دارای طرفداران بخصوصی نسبت به دیگر بازی های اندرویدی می باشد. این بازی که همانطور از نامش پیداست طراحی شده توسط استودیو بازی سازی LudosLabs می باشد که کلا مهارت بسیاری در ساخت بازی های با گمی پلی مدیریت از جمله مدیریت کارخانه ای دارد که کاربران در زمینه های مختلف به خود جذب می کند و بازی های عالی را برای سیستم عامل اندروید ارائه می دهد. دوست دارید یک کارخانه ماشین سازی داشته باشید؟ چالش کار و مدیریت کارخانه خودرو را به چالش بکشید تا بهترین تولید کننده خودرو را به خود عنوان دهید! تصمیم بگیرید که چه کسی قرار است استخدام شود، چه ساختمان هایی برای ارتقاء و چه خودرویی تولید شود.

بدون شک برای شما نیز جالب خواهد بود که مدیرت یک کارخانه بزرگ ماشین سازی را در اختیار بگیرید و برای پیشرفت کارخانه خود را به چالش های سرگرم کننده و بسیار جذاب بزنید! در بازی شما شاهد بیش از 200 ارتقاء ساختمان به همراه 20 ماشین مختلف خواهید بود که باید شاختمان را یکی یکی به نوبت ارتقاء بدید و ساختمان های جدید بسازید تا به توانید به تولید 20 خودرو برسید. همچنین به مرور زمان گارگران با تجربه را استخدام کنید تا به راحتی بتوانید کارهای را به صورت سریع و بدون هیچ مشکلی جلو ببرید که از پیشرفت و گسترش کاخانه لذت می برید. بازی Idle Car Factory امکان رقابت با دیگر بازیکنان را برای شما نیز فراهم می کند که از طریق صعود در بسیاری از رتبه بندی و تولید اتومبیل های کامل می توانید چالش جدید را ایجاد کنید!

ویژگی های بازی Idle Car Factory

  • ساخت ایستگاه های کاری و دیگر ساختمان ها
  • امکان استخدام کارمندان با مهارت های مختلف،
  • خرید قطعات و ساخت و کاهش هزینه های تولید و …
  • تعیین قیمت برای اتومبیل های با کیفیت تعیین شده
  • مدیریت کلی کارخانه از همه لحاظ ها!
  • داشتن بیش از 200 مود برای ارتقاء ساختمان
  • وجود 20 نوع ماشین مختلف برای تولید
  • بیش از 10 نوع کارگر جهت استخدام
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.