دانلود Heavy Truck Simulator 1.940 بازی کامیون سنگین اندروید

انتشار: 12 مهر 1396
ورژن: 1.821
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Heavy Truck Simulator 1.940 بازی کامیون سنگین اندروید

در این مطلب ما برای شما عزیزان یکی از بازی های عالی شبیه ساز کامیون اندروید را قرار دادیم که اگر طرفدار بازی های کامیون سنگین هستید این بازی را از دست ندید ! Heavy Truck Simulator شبیه ساز کامیون سنگین بازی جذاب و زیبا با سبک شبیه سازی برای سیستم عامل اندروید است که در مارکت گوگل پلی نیز توانسته از هزاران رای امتیاز عالی 4.4 از 5.0 را کسب کند! در بازی شما به عنوان راننده و هدایت کننده ماشین سنگین و بزرگ به دل جاده می زنید! این بازی دارای ایستگاه های سوخت، جاده های خاکی، مکان های زیبا برزیلی، کامیون ها و … می باشد که به بازی جذابیت خاصی را بخشیده است. بازی Heavy Truck Simulator گرافیک بسیار عالی دارد و دارای دیتا می باشد.

ویژگی های بازی Heavy Truck Simulator

  • جذاب با گرافیک بسیار عالی
  • زیبا با مکان های برزیلی
  • فیزیک واقعی گیم پلی
  • وجود جاده های خاکی
  • کامیون رانی در روز و شب
  • بسیاری از شهرستان های برزیل
  • دارای ایستگاه های سوخت
  • امکان تغییر کیفیت گرافیک به مورد نیاز شما
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.