دانلود Harvest Land 1.4.6 – بازی مزرعه داری زمین برداشت اندروید

انتشار: 13 فروردین 1396
ورژن: 1.4.6
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Harvest Land 1.4.6 – بازی مزرعه داری زمین برداشت اندروید

Harvest Land زمین برداشت بازی مزرعه داری بسیار جذاب و همچنین سرگرم کننده با محیط های زیبا و جذاب برای گوشی های اندروید است که با اینکه در مرکت پلی مدت کمی می باشد عرضه شده، توانسته امتیاز عالی 4.4 ار 5.0 را به نام خود ثبت کند و خود را به کی بازی مزرعه داری عالی تبدیل کنید! ساخت و زیبا سازی دهکده خود با مزرعه های بسیار جذاب و فوق العاده با شبیه سازی های نسبت به رویدادهای واقعی است. ساخت خانه های عالی متعدد و کشف رمز و راز پنهان و جزایر زیبا با پرورش حیوانات اهلی ناز. مبارزه با جیوانات بد برای جلوگیری از از آسیب زدن به مزرعه شما! رشد بهترین مزرعه و به چالش کشیدن دوستان خود را از سراسر جهان در بازی آنلاین!

بازی Harvest Land گرافیک متناسب فوق العاده دارد که این ویژگی در بازی آنلاین عادی بوده و اکثر بازی های آنلاین مزرعه داری، دارای این ویژگی هستند. بازی های زیادی برای گوشی های اندروید وجود دارد که اکثر آن ها زیبا هستند، ولی نسبت به این بازی دارای قابلیت ها و امکانات کمی هستند. بازی Harvest Land آنلاین بوده و نیاز به اتصال اینترنت که می توانید با مراجعه به ادامه مطلب از لینک مستقیم سایت دریافت نمایید و از بازی کردن لذت ببرید!

ویژگی های کلیدی بازی Harvest Land

  • کشت گندم، انگور و دیگر محصولات در مزرعه
  • بالا بردن تعداد حیوانات اهلی جوجه ها، خوک، گوسفند و گاو
  • ساخت و ساز کارخانه های چوب بری، خانه مرغ، مزارع گراز، معادن، فلزات و بسیاری
  • گمبل جهت برنده شدن منابع اضافی مانند الماس، سنگ، چوب و …
  • گسترش دادن و کشف اسرار بی پایان از جزیره!
  • تجارت با دوستان آنلاین از سراسر جهان!
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.