دانلود Golden Acres 1.0.23 – بازی مزرعه داری زمین طلایی اندروید

انتشار: 12 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.0.23
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Golden Acres 1.0.23 – بازی مزرعه داری زمین طلایی اندروید

Golden Acres نام یک بازی مزرعه داری جدید و عالی با جذابیت و سرگرمی فوق العاده طراحی شده برای سیستم عامل اندرید میباشد که در در مارکت گوگل به صورت رایگان توسط استودیو بازی سازی Bitflash قرار گرفته است. در بازی شما مدیریت یک مزرعه زیبا با زمین طلایی را دارید که با پرداختن به کارهای مختلف از جمله کشت و زاعت، پرورش حیوانات، تجارت و … باید هدف خود را از سر بگیرید و برای تبدیل مزرعه خود به بهترین مزرعا عالی تلاش کنید. مهارت های استراتژی خود را به چالش بکشید و یک طرح کوچک از زمین های زیرزمینی را به یک امپراتوری کشاورزی تبدیل کنید، همراه با فرد مادری شجاع و … که تمام شخصیت های موجود در بازی به شما کمک خواهند کرد و راهنمای عالی هستند!

باغ زیبا از درختان جذاب میوه بسازید و میوه های آن ها را بفروشید؛ کشاورزی کنید و به کاشت محصولات مختلف از جمله گندم و … بپردازید، محلی برای حیوانات اهلی بسازید و در ان به پرورش آن ها بپردزاید تا به توانید از طریق محصولاتشان به ثروت بسیاری دست یابید. در بازی Golden Acres شما می توانید از طریق حالت رقابتی با دیگر بازیکنان به نوعی به قابت بپردزاید که این رقابت به شکلی رتبه بندی در جدول دستاوردها می باشد که می تواند شما را به یکی از قدرتمندترین و بهترین کشاورزیان زمین طلایی تبدیل کند. این بازی زیبا در گوگل پلی توانسته امتیاز عالی 4.4 از 5.0 را به خود اختصاص دهید و به دانلود بیش از 100 هزار در مدتی کم دست یابد!

ویژگی های بازی Golden Acres

– ساخت و ارتقاء ساختمان های مزرعه

– ساخت باغ و رشد درختان و میوه های میوه

– پرواش حیوانات مختلف از جمله مرغ، گاه و گوسفند

– کاوش در معادن الماس زیر مزرعه برای ثروت بیشتر

– تولید کردن محصوصلات تجارتی جهت فروش با قیمت بیشتر

– رقابت با همسایگان خود در نمایشگاه دستاوردها

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.