دانلود Eden: The Game 1.4.2 – بازی کم حجم بهشت اندروید

انتشار: 15 شهریور 1396
ورژن: 1.4.2
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Eden: The Game 1.4.2 – بازی کم حجم بهشت اندروید

Eden: The Game یک بازی جدید طراحی شده با سبک نقش آفرینی از سوی استودیو Channel 4 Television Corporation برای اندروید است. شما مسئولیت اولویت دادن همه چیزهایی را که باید هر روز انجام دهید را بر عهد دارید. آیا شما می توانید ساختمان های اردوگاه بیشتری کنید؟ به شکار بپردازید؟ کشاورزی کنید؟ در بازی باید به یاد داشته باشید که آتش ها را به سرعت روشن نگهدارید و سفارشی کردن و تزئین اردوگاه را برای آن ها آسان تر کنید. امکاناتیک پناهگاه بسازید، سپس یک انبار، آشپزخانه، کارگاه و دیگر کارهایی که باید انجام داده شود را تکمیل نمایید تا بتوانید به موفقیت ساختمان های خود را ارتقا دهید و حتی مسیرها، مجسمه ها، دوش ها و بسیاری موارد دیگر را اضافه کنید.

در بازی شما می توانید برای حیوانات خود که عبارتند از جوجه ها، گاو و … خانه بسازید یا مزرعه ایجاد کنید و الز سوی دیگر منابع محدود آب، محصولات کشاورزی، گوشت، ماهی، چوب، سنگ و غیره را به خوبی و درستی مدیریت کنید تا در آینده از این مورد نگران نباشید. پیشرفته شما در بازی بستگی به عملکر تان دارد، کارهای خوب به همراه موفیقت می توانند در پیشرفت و زیباسازی مناطق بهشتی شما کمک کنند. Eden: The Game یک بازی بسیار سرگرم کننده و همچنین جذاب می باشد و پیشنهاد می کنیم که این بازی نقش آفرینی را از دست ندید!

ویزگی های بازی Eden: The Game

  • ساخت خانه و اردوگاه مخصوص به خوک ها، جوجه ها و گاوها
  • مدیریت کامل منابع محدود آب، محصولات کشاورزی، گوشت، ماهی، چوب، سنگ و …
  • حفاظت از خانه ها مزرعه و بسیاری دیگر در برابر آتش سوزی های خطرناک
  • ابزار و وسایل جدید برای بهبود بهر وری و دیگر کارها
  • کمک به اردو زدن در آب و هوای سخت اسکاتلند از طریق فصل
  • جذب اعضای جدید جامعه برای کمک به رشد شما و ساخت منطقه ای بهشتی
  • امکان به اشتراک گذاری پیشرفت خود با دوستان
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.