دانلود Doomsday Clicker 1.9.6 – بازی کلیکر روز قیامت اندروید

انتشار: 23 اسفند 1395
ورژن: 1.9.6
دانلود Doomsday Clicker 1.9.6 – بازی کلیکر روز قیامت اندروید

Doomsday Clicker بازی متفاوت و سرگرم کننده با جذابیت بسیار در سبک اکشن می باشد که توسط استودیوی بازی سازی PIKPOK برای اندروید منتشر شده است. با فشار دکمه قرمز بزرگ برای نابود کردن جهان سپس سود حاصل از تخریب! نقش شما در بازی سال صرف توسعه فن آوری به مقاومت کردن در برابر نابودی کامل سطح زمین و بازماندگان روز آخر خواهد! هیچ چاره ای نیست، هدف شما امدادگر بانی مردم و حتی رهبر آن ها! ضربه به دکمه برای ساخت پناهگاه زیرزمینی برای خود و سپس مردم و سکه های بیشتر به گسترش آن با اتاق های لوکس و همچنین ارتقاء آن! پناهگاه خود را بزرگتر کنید و همچنین نگهداشتن مردم بیشتر و گوشه بیشتر برای موفقیت های بیشتر در هدف شما! لمس کردن و زدن دکمه ها در بازی نقض اول را دارد که شما را به موفقیت می رساند و در برابر ظالمان شما را به پیروزی میرساند.

بازی Doomsday Clicker دارای 100 ها شخصیت ها دیوانه و دکمه های آخر برای پول دار شدن و آخرین روز از جهان است! این بازی نهایی از ساخت و ساز و تخریب است! این بازی طراحی شده به صورت یک بازی شبیه سازی عالی و نسبتا متفاوت نسبت به بازی های دیگر شبیه سازی است.

برخی از ویژگی های بازی Doomsday Clicker

  • کشف شگفتی دمدمی بی پایان!
  • دیدار با شخصیت های بسیار زیباد و دیوانه!
  • جمع آوری پاداش با فشار دادن شریع و کسب موفقیت
  • از بین بردن جهان بارها و بارها و ساخت دوباره آن و سود بی پایان!
  • مکان های بیشتر، دشمنان و شخصیت بازماندگان به زودی!
  • کمک رسانی و ساخت پناهگاه برای مردم
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.