دانلود Crazy Cooking – Star Chef 1.8.4 – بازی زیبای آشپزی برای اندروید

انتشار: 10 دی 1397
ورژن: 1.8.4
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Crazy Cooking – Star Chef 1.8.4 – بازی زیبای آشپزی برای اندروید

Crazy Cooking – Star Chef یکی از دیگر بازی های آشپزی به سبک مدیریت رستوران می باشد که باید خود را در پخت و پز حرفه ای غذاهای مختلف به چالش بکشید. انواع غذاهای مختلف از جمله کلاسیک در زمینه های مختلف دریایی و … را باید به مشتریان خود با بهترین خدمات و کیفیت ارائه دهید تا شاهد پیشرفت خود باشید و موفقیت را برای خود رقم بزنید. این بازی به شما امکان بازی کردن در ژانرهای آشپزی مختلف می دهد که همانطور خودتون می دانید، جذابیت و سرگرمی عالی را برای بازیکنا به ارمغان دارد. رستوران های خود را در شعبه های مختلف ایجاد کنید و به ارتقاء یا تعویض دکوراسیوم های آن بپردازید یا حتی موارد دیگر را باز و اجرا کنید.

در بازی Crazy Cooking شما در واقع می توانید همه چیز را ارتقاء دهید و علاوه بر ایجاد جذابیت بالا با سرگرمی عالی از خود بازطی نیز لذت ببرید! تقاضاهای بسیاری از سوی مشتریان رستوران خود ، دریافت خواهید نمود که این آمار سفارشات رفته رفته در حال افزایش هستند. آخرین و جدیدترین ورژن بازی Crazy Cooking با لینک مستقیم به همراه نسخه مود شده در ادامه این مطلب قرار گرفته است و می توانید به آسانی دریافت نمایید! Crazy Cooking – Star Chef نام عرضه شده بازی در پلی استوری گوگل است و از این رو توانسته امتیاز عالی 4.5 از 5.0 را با بیش از 5 میلیون بار دانلود به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Crazy Cooking – Star Chef

– کم حجم و رایگان برای بازی بدون فایل دیتا

– خرید موارد مختلف برای رستوران با جذابیت بالا

– امکان ارتقاء و تغییر دکوراسیون بازی

– سفارشات بسیار از سوی مشتریان و چالش کشیدن

– رستوران مکزیکی با غذاهای محلی و جهانی

– تلاش برای تبدیل شدن به آشپز 5 ستاره

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.