دانلود Cooking City 1.12.3961 – بازی شهر آشپزی برای اندروید

انتشار: 30 خرداد 1398
ورژن: 1.12.3961
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Cooking City 1.12.3961 – بازی شهر آشپزی برای اندروید

Cooking City در ترجمه به زبان شیرین فارسی (شهر آشپز) یک گیم پلی آشپز عالی با شخصیت های جذاب برای بازی و سرگرمی در موبایل های اندرویدی است. اعتیاد آور ترین بازی پخت و پز با مدیریت زمان! در تب از پخت و پز، لذت بردن از مواد غذایی عالی برای آشپزی که شاهد گیم پلی سرگرم کننده و سریع خواهید بود. طبخ غذای جالب و باز کردن رستوران خود و تبدیل شدن به بهترین آشپز آشپزخانه در سراسر جهان! آماده سازی، طبخ و وعده های غذایی خوشمزه از با تنوع بالای جهانی از هر لحاظ که باعث شده جذابیت خاصی به بایز منتقل شود! پخت کیک های شیرین و همبرگر کبابی جالب. پخت و پز چالش در آشپزخانه و منجر به امپراتوری پخت و پز که در بازی Cooking City همه چی برای لذت بردن آماده است!

صدها عنصر خوشمزه برای پخت غذا از جمله برگر، وفل، چیپس، پیتزا و دیگر غذا ها که می توانید رفته رفته به غذاهای بیشتری نیز دست یابید. بازی Cooking City از سیستم افزایش سطح و ارتقاء برخی از موارد برخوردار می باشد که می توانید به ارتقاء مواد برای مدیریت رستوران های پخت و پز با هیجان و قدرت بیشتر باشید! بازی دارای بیش از 300 سطح مختلف برای کردن (در نسخه های آینده این تعداد افزایش خواهد یافت) این سطح ها از استراتژی و سبک آرکید برخوردار هستند و چالش مدیریت زمان نیز وجود دار. اگ طرفدار بازی های آشپزی هستید؟  بازی Cooking City را پیشنهاد می کنیم ، امتحان کنید!

ویژگی های بازی Cooking City

– پس از نصب اولیه، اینترنت مورد نیاز نیست!

– لذت بردن از بازی مدیریت زمان بازی و قابل بازی در هر زمان

– صدها عنصر خوشمزه برای پخت غذا

– ارتقاء مواد برای مدیریت رستوران های پخت و پز به بهترین شیوه

– بیش از 300 سطح استراتژی فانتزی ملاقات با بازی سریع گام

– چالش هیجانی و جذاب آشپزی

– کامل اهداف پخت و پز ویژه با افزایش جادویی.

– افزایش درآمد با فروش دوگانه، مواد غذایی تازه

– باز کردن و یادگیری مهارت های آشپزی جدید

– بیش از 8 رستوران تم با لوازم منحصر به فرد برای آشپزی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.