دانلود City Island 5 – Tycoon Building 1.4.0 – بازی شهر جزیره 5 اندروید

انتشار: 7 دی 1397
ورژن: 1.4.0
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود City Island 5 – Tycoon Building 1.4.0 – بازی شهر جزیره 5 اندروید

City Island 5 – Tycoon Building Simulation Offline شهر جزیره 5 (سیتی لند) نسخه جدید از بازی های زیبای City Island از سوی استودیو بازی سازی Sparkling Society می باشد که در وبسایت میلاد دانلود برخی از نسخه های قبلی بازی قرار گرفته است. این بازی همانند نسخه های قبلی خود شبیه سازی دقیق از یک شهر جزیره ای دارد که البته در نسخه جدیدتر تغییرات بسیار ، جذاب و عالی برای افزایش کیفیت بازی انجام شده است. ارسال بالون خود برای کشف جهان و باز کردن جزایر زیبای جدید برای ساختن شهرهای جدید خود یخشی جدید در این نسخه از بازی است. این بازی شهر همچنین به عنوان بازی آنلاین قابل پخش است، بنابراین شما می توانید شهر خود را بدون اتصال به اینترنت ادامه دهید!

نحوه بازی City Island 5 سیتی لند 5 نسخه به نسخه های دیگر تغییر نکرده است ، ولی از لحاظ ظاهری و … تغییرات بسیاری به خود داشته است که همانطور در پاراگراف قبلی گفته شده از جذابیت و هیجان بالای برخوردار باشد. نسخه عرضه شده در گوگل پلی به صورت رسمی، دارای هیچ فایل دیتایی نیست و لازم نخواهد بود هنگام نصب کاربران کارها و تنظیمات اضافی را انجام دهند، در کل همه چی به راحتی و آسانی پیش خواهد رفت. امتیاز عالی 4.6 از 5.0 با هزاران بار دانلود از ویژگی های آماری بازی در پلی اسنوری گوگل است!

ویژگی های بازی City Island 5 – Tycoon Building Simulation Offline

– جدیدترین بازی در محبوب ترین سری بازی های ساختمانی شهر در تلفن همراه

– جمع آوری، ارتقاء یا تزئین بسیاری از شبیه سازی ساخت و ساز کامل!

– جمع آوری پاداش و کسب گنج بسیار بزرگ

– امکان بازی کردن در دو حالت آنلاین (اتصال اینترنت) و آفلاین (بدون اتصال اینترنت)

– ساخت شهر خود را و تماشای شهرهای دیگر بازیکنان دیگر

– پیشرفت دادن خود از طریق محیط باز با تجارت

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.