دانلود Animal Crossing: Pocket Camp 1.7.0 – بازی عبور از حیوانات اندروید

انتشار: 15 مرداد 1397
ورژن: 1.7.0
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Animal Crossing: Pocket Camp 1.7.0 – بازی عبور از حیوانات اندروید

Animal Crossing: Pocket Camp عبور از حیوانات بازی زیبا در سبک بازی های سرگرم کننده شبیه سازی برای موبایل و تبلت های اندروید می باشد که طراحی شده توسط استودی بازی سازی محبوب Nintendo Co., Ltd. است. قبل از این نیز بازی های مختلفی از این استودیو برای اندروید قرار داده ایم که می توان از بین آن ها به بازیزیبا و بسیار پرطرفدار سوپر ماریو اشاره نمود. شما مسئول هستید و به عبارتی می توان گفت که شما وظیفه دارید تا اردوگاه خود را به صورت زیبا و دوست داشتنی تزئین کنید. ساخت کمپینگ رویایی هدف اصلی در بازی برای رسیدن است که باید آن را تا می توانید عملی نمایید که در کل می توان گفت کار سرگرم کننده و جذابی در پیش دارید!

شما در بازی Animal Crossing می توانید به کارهای مختفل یپردازید که باید قبل از هر کاری دوسان یا به نوعی دستارهای خود را فراخوانی نمایید که این اتفاق به مرور رخ خواهد افتاد و باعث خواهد شما تجربه زیبایی از بازی داشته باشید. هر چقدر زیبا ، بیشتر دوستداشتنی تر است و شما باید بتوانید این موضوع را عملی نمایید. بازی Animal Crossing حجم متناسب با گرافیک (حجم کم زیر 100 مگایایت) می  باشد که بدون نیاز به اتصال اینترنت نیز است. همچنین از این رو لازم به ذکر است که این بازی توانسته در مارکت گوگل پلی با جذب کاربران به گیم پلی سرگرم کننده خود، بیش از 10 میلیون بار دانلود را از سراسر جهان به خود اختصاص دهد و امتیاز عالی 4.5 از 5.0 را با میلیون ها رای کسب کند!

ویژگی های بازی Animal Crossing: Pocket Camp

– کمک کردن به حیوانات جهت ایجاد کاوش جدید

– مبلمان صنایع دستی، لباس و امکاناتدیگر

– باز کردن شخصیت ها و بسیاری دیگر از موارد جدید

– لذت بردن از اردوگاه عمومی با تزئین عالی

– میزبان شدن برای حیوانات مختلف

– تلاش برای تقویت حیوانات مختلف

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.