دانلود Ace Fishing: Wild Catch 2.5.7 – بازی ماهیگیری اندروید

انتشار: 1 مرداد 1396
ورژن: 2.5.7
سیستم مورد نیاز: 2.3.3 به بالا
نیاز به اینترنت: دارد
دانلود Ace Fishing: Wild Catch 2.5.7 – بازی ماهیگیری اندروید

Ace Fishing: Wild Catch بازی ماهیگیری فوق العاده و پرطرفدار در سبک بازی های ورزشی برای سیستم عامل اندروید می باشد که شما را به اوج هیجان و لذت ماهیگیری در زیباترین مناطق وارد م کند! سفر کردن به مقصدهای فوق العاده و زیبا ترین در جهان برای گرفتن ماهی های مختلف! شما می توانید با BLE برای گرفتن اشاره گر آبی تنها با یک دکمه اقدام نمایید و ماهی گرفته شده را از آب بیرون آورید. دریافت قلاب های ماهیگیری مختلف و متفاوت برای گرفتن ماهی های عالی که نیاز به مهارت های خاص ماهیگیری دارد و شما را به چالش های دشوار می کشد.

بازی Ace Fishing: Wild Catch طراحی شده با کیفیت گرافیک 3D می باشد که فیزیک کاملا مخصوص و هیجان انگیز ماهیگیری را به وجود می آورد و بخاطر همین یکی از بازی های پرطرفدار در زمینه ماهیگیری برای گوشی و تبلت های اندروید است! در بازی شما می توانید با شرکت در رتبه بندی جهانی رکورد کرفتن ماهی بزرگ را بشکنید و بین دیگر بازیکنان از سراسر جهان رتبه بالاتری داشته باشید. همچنین می توانید با یادگرفتن فریب های ماهیگیری ماهی ها را سریعتر بگیرید. این بازی عالی در مارکت گوگل پلی تا به حال بیش از 10 میلیون بار دانلود توسط کاربران اندروید شده است!

برخی از ویزگی های بازی Ace Fishing: Wild Catch

  • ماهیگیری از خلیج تا رودخانه
  • رقابت و رتبه رته بندی از سراسر جهان
  • دریافت قلاب ماهیگیری مختلف و منفاوت با کنترل آسان
  • پرش به بهشت ​​آبی و تجربه نهایی 3D از ماجراجویی ماهیگیری!
  • گرفیک 3D و عالی با فیزیک کاملا مخصوص ماهیگیری!
  • حرکات و ماهی و چالش های ماهیگیری واقعی!
  • یاد گرفتن فریب های ماهیگیری سریع
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.