دانلود Spellstone 2.8.0 – بازی سنگ طلسم اندروید

انتشار: 21 خرداد 1396
ورژن: 2.8.0
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Spellstone 2.8.0 – بازی سنگ طلسم اندروید

Spellstone سنگ طلسم یک بازی عالی و بسیار جذاب در سبک بازی های نقش آفرینی می باشد که توسط استودیو Kongregate در مارکت پلی استوری گوگل به صورت رایگان برای گوشی و تبلت های اندرویدی عرضه شده است. سنگ طلسم یک بازی فانتزی کارت با هنر زیبا و دست کشیده از افسانه هاو روایات قومی غنی است که شما به یک دنیای طلسمی وارد می کند! بازی داستان فوق العاده ی دارد که شما در بازی با جمع آوری صدها نفر از قابل توجه کارت از طریق یک داستان جذاب نبرد، برای باز کردن رمز و راز می پردازید. رها کردن موجودات باستانی و قدرتمند طلسم شده هستند با این حال، سحر و جادو تاریک در محل کار این جزیره وجود دارد که به یک قهرمان برای نجات آن ها نیاز است که شما می توانید خود قهرمان باشید و از خطرات مختلف جادوی تاریک نترسید!

در بازی سه جناح از قهرمانان و موجودات وجود قدرتمند دارد که آماده برای نبرد با چالشی جدید در 96 سطح مختلف و چالش انگیز با 7 سطح تسلط به پاداش بی پایان که بسیار جذب است. همچنین در بازی بیش از یک صد موجودات مختلف برای جمع آوری و ارتقاء وجود دارد که شما را با سری داستان و. رویدادهای متفاوتی رو به رو خواهد کرد. بازی Spellstone توانسته در مارکت معروف گوگل پلی با 5,000,000 بار دانلود تسط کاربران اندروید امتیاز عالی 4.4 از 5.0 را کسب کند! آخرین و جدیدترین ورژن این بازی زیبا و عالی به همراه نسخه مود شده (بی نهایت) در سایت قرار گرفته که می توانید از لینک مستقیم دریافت نمایید.

برخی از ویژگی های بازی Spellstone

  • بیش از یک صد موجودات مختلف برای جمع آوریو ارتقاء!
  • وجود سری داستان های جذاب با رویدادها و سحنه های مختلف
  • هزاران نفر نبرد از کاربران دیگر در سراسر جهان به اثبات که بهترین است!
  • سه جناح مختلف از قهرمانان و موجودات قدرتمند و آماده برای نبرد
  • هنر خیره کننده از قهرمانان، موجودات، هیولا، شیاطین، حیوانات و ..
  • 96 سطح و 7 سطح تسلط به پاداش بی پایان برای هر بازیکن!
  • جمع آوری و بدست آوردن مهارت های کارت استاد قدرتمند
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.