دانلود Kings Hero 2: Turn Based RPG 1.914 – بازی پادشاهان قهرمان 2 اندروید

انتشار: 22 اسفند 1397
ورژن: 1.914
سیستم مورد نیاز: 5.1 به بالا
دانلود Kings Hero 2: Turn Based RPG 1.914 – بازی پادشاهان قهرمان 2 اندروید

Kings Hero 2: Turn Based RPG پادشاهان قهرمان 2 یکی از بازی های آر پی جی عالی برای اندروید می باشد که نسخه دوم از بازی پادشاهان قهرمان 1 است. در این بازی، بازیکن از طریق یک دنیای فانتزی بزرگ سفر می کند و شما در برخی از مسابقات با ارواح بد مبارزه می کنید و جمع آوری آثار باستانی برای به چالش کشیدن کارفرمایان دیگر به کاربگیرید. در بازی می توانید شاهد جنگ های تاکتیکی باشید که عبارت است از جنگ هایی که در یک نقشه کوچک با یک شبکه شش ضلعی رخ می دهند، دارای استراتژی مبتنی بر نوبت هستند. در ابتدا، بازیکن می تواند از طلسم تیم خود استفاده کند، به دشمن حمله کند یا شخصیت او را به حرکت به شبکه دیگری ببرد. همچنین در برخی از نقشه ها، تیم باید برای اولین بار از طریق استحکامات شکست بخورد تا حملات خود را به سوی دشمنان از سر بگیرید!

بازی Kings Hero 2 دارای زرادخانه بسیار جادویی است که امکانات بسیاری را برای شما فراهم می کند تا از بازی لذت ببرید. در کل سحر و جادو یکی از آیتم هایی در این بازی است که زیاد به چشم میاد و باعث ایجاد جنگ های طولانی و بسیار می شود که می توانید از این آیتم شما نیز بهره ببرید و برای شکشت دادن دشمنان چالش بکشید. بازی Kings Hero 2 بدون دیتا بوده و از حجم کم برخوردار میباشد که از جذابیت و ویژگی های عالی با سرگرمی بالا برخوردار است.

ویژگی های بازی Kings Hero 2: Turn Based RPG

– یک بازی  RPG کلاسیک  عالی با هیجان

– جنگ های مبتنی بر نوسان بر روی نقشه شش ضلعی

– نقشه سفر در زمان واقعی با پیروزی ها

– چهار کلاس شخصیت مختلف

– وجود بیش از 20 جادو حملات، تقویت و کنترل (می توان بهبود).

– کارفرمایان قدرتمند با توانایی های جادویی منحصر به فرد

– بردن بسیاری از جوایز مختلف با پیروزی در مسابقات

– بهبود تجهیزات خود از طریق ارتقاء و دیگر موارد

– بازی آفلاین بدون نیاز به اتصال اینترنت

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.