دانلود Hyper Heroes 1.0.6.65820 – بازی نقش آفرینی قهرمانان فوق العاده اندروید

انتشار: 22 آبان 1396
ورژن: 1.0.6.65820
سیستم مورد نیاز: 4.0
نیاز به اینترنت: دارد
دانلود Hyper Heroes 1.0.6.65820 – بازی نقش آفرینی قهرمانان فوق العاده اندروید

Hyper Heroes: Marble-Like RPG بازی جدید و عالی در سبک بازی های نقش آفرینی برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد که در مارکت گوگل پلی توسط استودیو 90KM Limited به صورت رایگان عرضه شده است و تا به حال نیزدیک به 5 میلیون بار توسط کاربران اندروید دریافت شده است. در بازی شما می توانید قهرمانان خود را به عنوان انبوهی از هیولا و قدرت انفجاری در ضربه و غارت گنجینه های حماسی شرکت دهید تا پیروزی های زیادی را کسب نمایید! همچنین در بازی شما می توانید برای داشتن یک شروع بهتر در مبارزات حرکت خود را برنامه ریزی کنید، سازه های خود را تنظیم نمایید و ترکیب هایی را برای غلبه بر دشمنان خود بسازید که در افزایش قدرت شما بسیار موثر است!

دارا بودن کنترل ساده و بسیار عالی سرگرم کننده بازی که باعث می شود تا شما به راحتی دستورالعملها، اهداف ها، مهارت ها و بسیاری دیگر را به سادگی کنترل کنید و حتی، این ویژگی های عالی بازی می باشد! بازی Hyper Heroes دارای گیم پلی عالی با یک تجربه نسبتا متفاوت از بازی های نقش آفرینی و استراتژیک است که آنلاین نیز می باشد و برای شما امکان بازی کردن در زمان واقعی با بازیکنان از سراسر جهان در حالت PvP را فراهم می کند.

 ویژگی های بازی Hyper Heroes: Marble-Like RPG

  • کنترل ساده و فوق العاده سرگرم کننده برای کنترل دستورالعملها بازی
  • تفکر مبارزه و تفکر مبتنی بر نوبت با برنامه ریزی و تنظیم ترکیب جنگی و قدرتمند قهرمانان
  • ساختن تیم خود از قهرمانان قدرتمند و مبارزه با دیگر بازیکنان
  • وجود قهرمانان مختلف با مهارت ه و توانایی های منحصر به فرد
  • شرکت در مبارزات برای به دست آوردن پاداش
  • حالت های بازی چند نفره و سرگرم کننده با دوستان
  • نبرد سر به سر در برابر دیگر بازیکنان در دوئل PVP در زمان واقعی!
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.