دانلود DC Legends: Battle for Justice 1.18 – بازی افسانه قهرمانان اندروید

انتشار: 4 فروردین 1397
ورژن: 1.18
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود DC Legends: Battle for Justice 1.18 – بازی افسانه قهرمانان اندروید

DC Legends: Battle for Justice به عرصه حماسی از قهرمانان مبارز و محبوب افسانه ای خوش آمدید! با این بازی زیبا می توانید شاهد قهرمانان بی نظیر خود در گوشی و تبلت های اندروید باشید! استخدام قهرمانان برای لیگ از جمله قهرمانانی مانند بتمن، سوپرمن، فلش و … که هر کدام از آن ها دارای طرفداران بسیار و خاص خودشان هستند که بعد از استخدام می توانید آن ها را وارد تجربه DC نهایی. وقتی که با راه خود در سراسر کهکشان مبارزه می کنید، می توانید به جنگ های PvP بپیوندید و اتحادها را برای برخورد با تیم های رقیب ایجاد کنید که بازیکنان بسیاری از سراسر جهان در بازی حضور دارند که بسیاری از آن ها دارای قدرت فوق العاده ای می باشند. شما در بازی می تواند توانای و مهارت های قهرمانان خود را رفته رفته ارتفاء بدید و برای هر نبرد سنگین قویتر کنید!

نبردهای حماسی با قهرمانان حماسی در کهکشان های مختلف منتظر شما هستند که جنگ های بس نطیر و عالی را ایجاد کنید! شما می توانید با غلبه بر دشمنان و شکست دادن دشمنان به نهایت عدالت در سرزمین خود برسید که قبلش باید جنگ های بسیاری را با پیروزی سر کنید! 4.5 از 5.0 امتیاز عالی می باشد که بازی DC Legends: Battle for Justice آن را در مارکت گوگل پلی کسب کرده و به تعدا دانلود 50 میلیونی توسط کاربران از سراسر جهان رسیده!

ویژگی های بازی DC Legends: Battle for Justice

  • جمع آوری کردن بهترین قهرمانان حماسی کهکشان
  • قدرت ها متنوع و بسیار برای استفاده در جنگ ها با آیتم جذاب
  • مبارزه با بازیکنان دیگر از سراسر جهان در زمان واقعی PvP
  • سفارشی کردن قهرمانان رای برنده شدن در جنگ با دشمنان
  • تجربه و توانایی های جدید از مخالفان تا مکان های مختلف
  • ارتقاء قدرت و توانایی های قهرمانان خود جهت افزایش قدرت
  • امکان شرکت در چالش های روزانه و هفتگی برای کسب پاداش و گسترش فهرست خود
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.