دانلود Dark Sword : Season 2 2.3.0 – بازی شمشیر تاریکی اندروید

انتشار: 9 فروردین 1397
ورژن: 2.3.0
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Dark Sword : Season 2 2.3.0 – بازی شمشیر تاریکی اندروید

Dark Sword : Season 2 (شمشر تاریکی: فصل 2) بازی مبارزه ای و نقش آفرنی برای اندروید است که طراحی شده از سوی استودیو بازی سازی NANOO COMPANY Inc. طراحی و عرضه شده است. داستان بازی از آنجایی شروع شد که  آن شب اژدهای تاریک دروازه رو به خورشید را بست و در همه جا نور ناپدید شد همه موجودات زنده تاریک شدند و این مشکل گفته می شود ابدی است! دیگر هیچ نوری وجود ندارد! شما باید با اژدهای تاریکی و دشمنان دیگر مبارزه به جنگیدن بپردازید تا دوباره نور امید برگشتن بیابد. هدف اصلی شما در بازی رسیدن به تاریکی ابدی است که اژدهای تاریکی بزرگ در آنجاست و بدون شک شکست دادن آن کمی غیر ممکن بنطر می رسد، اما با کشتن آن می توانید نور ابدی را برگردانید و تاریکی را از شهر کاملا دور کنید!

در بازی شاهد بیش از 150 آیتم و مهارت منحضر به فرد با بازی های عظیم خواهید بود که می توانید قدرت جنگجوها را افزایش دهید تا در مقابل جنگنده های تاریکی بازنده نباشند. امان بازی کردن به صورت آنلاین و متحد شدن با بازیکنان دیگر به صورت زمان واقعی PvP نیز در بازی وجود دارد که این حالت آنلاین بوده و نیاز به متصل بودن مدام اینترنت نیاز دارد. Dark Sword : Season 2 در پلی اسوری گوگل به صورت رایگان عرضه شده است که با رضایت کاربران اندروید توانسته امتیاز 4.4 از 5.0 با 10 میلیون بار دانلود از سراسر جهان کسب کرده است و یکی از بازی های عالی اندروید به حساب می آید!

ویژگی های بازی Dark Sword : Season 2

  • امکان بازی کردن به صورت آنلاین PvP
  • شکست دادن اژدهای تاریک و صرفه جویی در نور!
  • به دست آوردن متحدان از دیگر برای جنگ متحدانه
  • بوجود یش از 150 آیتم و مهارت مختلف در بازی های عظیم
  • محیط بازی تاریک با جنگجوهای تاریکی ترسناک
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.