دانلود Ultimate Motorcycle Simulator 1.7 – بازی موتور سیکلت نهایی اندروید

انتشار: 1 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.7
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود Ultimate Motorcycle Simulator 1.7 – بازی موتور سیکلت نهایی اندروید

Ultimate Motorcycle Simulator یکی از بهترین بازی های شبیه ساز موتور سواری با موتور سیکلت در سال 2018 می باشد که دارای فیزیک خودرو واقعی، سفارشی سازی نامحدود، جهان باز، گیم پلی اعتیاد آور و سرگرم کننده بی پایان است که شما را می توانید ساعت ها به موتور سواری در اوج نهایی غرق کند. موتور خود را ایجاد کنید و با وارد کردن ان در خیابان های پرچالش موتور سواری، نحوه موتور رانی و مهارت ها خود را در این موتور سیکلت قدرتی و نهایی به نمایش بگذارید. از وینیل های بی شماری به قطعات موتور سیکلت در بازی موجود است؛ شما می توانید موتور خود را از لحظ های نامحدودی به نوعی می توانید سفارشی کنید و جذابیت و هیجان موتور را در هنگام رانندگی به شدت افزایش هید و از بازی لذت ببرید!

فیزیک موتور سیکلت واقعی یکی از ویژگی های اصلی این بازی به شمار می رود که ترکیبی از واقع گرایی و فیزیک سواری سرگرم کننده برای ایجاد بهترین شبیه ساز موتور سیکلت در تلفن همراه با موتور فیزیک پیشرفته خود با بهترین فیزیم موتور سواری جهت رانندگی عالی در بازی می باشد! موتورهای بسیاری در بازی وجود دارد که هرکدام از آن ها جذابیت متفاوتی نسبت به یک دیگر دارند، ولی همه آن ها از طراحی زیبایی برخوردار هستند. صدا گذای حرفه ای و واقعی موتورها با هیجان، وجود محیط های فوق العاده از شهر تا جاده، کنترل آسان و جذاب و … از برخی امکانات و ویژگی های بازی Ultimate Motorcycle Simulator است که طراحی و توسعه یافته از سوی استودیو بازی سازی TopRacing Games برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد!

ویژگی های بازی Ultimate Motorcycle Simulator

  • بهره وری از فیزیک موتور سیکلت واقعی و عالی
  • وجود وسایل نقلیه مختلف در خیابان ها شهر
  • امکان سفارشی کردن نامحدود و عالی موتور
  • نقاشی جهانی برای رانندگی با موتور در نقاط مختلف
  • داشتن بهترین صداگذای برای موتورها و … جهت افزایش هیجان
  • موتور سیکلت های مختلف جهت باز کردن و موتور سواری
  • طراحی شده با گرافیک عالی و فوق العاده
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.