دانلود Traffic Rider 1.61 – بازی موتور سواری ترافیک رایدر اندروید

انتشار: 13 شهریور 1398
ورژن: 1.61
سیستم مورد نیاز: بستگی به نوع گوشی دارد
دانلود Traffic Rider 1.61 – بازی موتور سواری ترافیک رایدر اندروید

Traffic Rider ترافیک رایدر یکی از بازی های موتور سواری فوق العاده محبوب با امکانات عالی می باشد که شاهکاری در زمینه بازی های موتور رانی اندروید از سوی استودیو بازی سازی Soner Kara سونر کارا است. راننده ترافیک سبک جدید مسابقه با به یک سطح کاملا جدید اضافه که دارای حالت حرفه ای و کامل از یک بازی موتور سواری می باشد. منظره دید اول شخص با گرافیک بهتر و محیط واقعی بخشی از بازی است که شما شاهد جذابیت های مختلف از جمله صداهای دوچرخه ضبط شده خواهید بود. جاده های بزرگراه بی پایان که ترافیک را طی می کند در اختیار شم است ، می توانید به نهایت سرعت خود از آنجا عبور کنید ، البته اگر قدرت و توانایی را دارید. شما می توانید با جمع آوری پول رفته رفته موتورها را ارتقاء دهید و به بسیاری از امکانات جدید دسترسی داشته باشید.

بازی Traffic Rider موارد همچن سرعت، قدرت، موتور و … قابلیت ارتقاء می دهد که باعث افزایش قدرت می شود و توانایی های شما به صورت چشمگیری افزایش می کند. 29 نوع موتور مختلف با توانایی های متفاوت وجود دارد، حالت حرفه ای با بیش از 70 ماموریت سرگرم کننده و جذاب و … که هر کدام از این ها به بازی جذابیت خاصی را ارائه داده است و باعث شده هیجان نیز بالا برود! در کل می توان گفت بازی Traffic Rider از خیلی لحاظ ها عالی است و شما را به چتلش و سرگرمی قابل قبولی وارد می کند. گرافیک عالی و با کیفیت، صداگذاری واقعی و … از برخی امکانات طراحی شده Traffic Rider است که در مارکت گوگل پلی توانسته امتیاز عالی 4.7 از 5.0 را با بیش از 100 میلیون بار دانلود به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Traffic Rider

– نمای دوربین اول شخص به دید عالی

– 29 موتور سوار آزاد برای خرید و انتخاب کردن

– شبیه سازی موتورسواری واقعی از لحاظ های مختلف

– محیط های دقیق با تغییرات روز و شب

– حالت حرفه ای با بیش از 70 ماموریت

– مدیران آنلاین با بیش از 30 دستاوردها

– پشتیبانی از 19 زبان مختلف

– بازی کم حجم با تنوع بالا از هر لحاظ

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.