دانلود Traffic Racer 2.5 – بازی ماشین سواری مسابقه ترافیک اندروید

انتشار: 7 فروردین 1397
ورژن: 2.5
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Traffic Racer 2.5 – بازی ماشین سواری مسابقه ترافیک اندروید

Traffic Racer (مسابقه ترافیک) بازی ماشین سواری در ترافیک جاده خیابان ها می باشد که توسط استودیوی بازی سازی Soner Kara برای گوشی و تبلت های اندروید طراحی و در مارکت بزرگ گوگل پلی مورد عرضه قرار گرفته است. این بازی زیبا ماشین رانی، نقطه عطفی در سبک مسابقه ای بی پایان است که در بازی ماشین خود را از طریق ترافیک بزرگراه رانندگی می کنید. با رانندگی بیشتر پول بیشتری را کسب و دریافت می نمایید که می توانید در بسیاری از موارد مختلف بازی از پول استفاده کنید و جذابیت بالایی را به بازی الهام کنید که یکی از اینکارها ارتقاء دان ماشین خود و خرید وسایل جدید می باشد. بیش از 35 ماشین مختلف با مدل های متفاوت در بازی برای باز کردن وجود دارند که می توانید خود را به چچالش بزنید و به سرعت به باز کردن ماشین های جدید بپردازید!

بازی Traffic Racer طراحی شده با گیم پلی فوق العاده ماشین سواری در ترافیک سطح شهری و جاده ای به همراه کیفیت گرافیک بالا 3D می باشد که محیط های دقیق از جمله حومه، بیابان، شب بارانی و شهری را به وجود می آورد. بازی دارای 5 حالت بازی می باشد که عبارتند از بازی بی پایان، دو طرفه، محاکمه زمان، پلیس چیس و سواری رایگان. بازی Traffic Racer با امکانات و ویژگی هایی که دارد در مارکت گوگل(پلی استوری) توانسته مورد استقبال کاربران اندرویدی قرار گیرد و امتیاز عالی 4.5 از 5.0 را کسب کند و به تعداد دانلود بیش از 100 میلیونی برسد!

ویژگی های بازی Traffic Racer

  • دارای گرافیک عالی و خیره کننده 3D
  • کنترل ساده و آسان ماشین ها
  • وجود داشتن 5 محیط دقیق از جمله حومه، بیابان، شب بارانی و …
  • 5 حالت بازی بی پایان، دو طرفه، محاکمه زمان، پلیسی و …
  • امکان سفارشی کردن رنگ و بسیاری دیگر از موارد ماشین ها
  • بیش از 35 اتومبیل مختلف و عالی
  • امکان مدیران آنلاین و دستاوردها
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.