دانلود Traffic Moto 3D 1.6 – بازی موتور سواری در ترافیک جاده اندروید

انتشار: 6 فروردین 1397
ورژن: 1.6
سیستم مورد نیاز: 2.3 به بالا
دانلود Traffic Moto 3D 1.6 – بازی موتور سواری در ترافیک جاده اندروید

Traffic Moto 3D موتور ترافیک یکی از هیجان انگیز ترین بازی های موتور سیکلت برای سیستم عامل اندروید است. موتور رانی هیجانی و بسبار جذاب با موتورسیکلت خود و اجتناب از حوادث ترافیکی در حالی که سرعت را به شدت افزایش می دهید و هر لحظه احتمال تصادف مرگباری دارد! در بازی شما عین رانندگی باید از موانع مختلف که در جلوی راه شما وجود دارند، عبور کنید. شاید به آسانی که فکر می کنید نباشد و شما به عنوان یک موتور سوار نتوانید زمان زیادی را به بازی کردن بپردازید. در خلاصه می توان گفت که شما هر چقدر در بازی بیشتر موتور سواری کنید و به سرعت از کنار ماشین های دیگر بگذارید و ترافیک های مرگبار را رد کنید می توانید سکه بیشتری را برای خود جمع آوری کنید و از آن ها در موارد بسیار از جمله اتقاء دادن یا تغییر استفاده نمایید.

هر چقدر پول و سکه بیشتری داشته باشید می توانید به راحتی و آسانی موتور سیکلت های جدید را باز کنید و به کار بگیرد تا تجربه جدید از موتور رانی را با موتور جدید کسب کنید! امکان ارتقاء دان موتورها نیز در بازی وجود دارد که در کل علاقه شما را برای موتور و موتور سواری به شدت افزایش می دهد. Traffic Moto 3D موتور سواری مناسب برای دوستداران بازی ای سرعتی موتور رانی می باشد که علاوه بر داشتن حجم کم و کیفیت گرافیک بالا دارای امکانات و ویژگی های بسیاری است که از این رو در گوگل پلی بیش از 5 میلیون بار توسط کاربران اندروید دریافت شده است!

ویژگی های بازی Traffic Moto 3D

  • بهره وری از فیزیک موتور سیکلت واقعی
  • گرافیک عالی و تکان دهنده 3D HD
  • امکان موتور سواری از دیدگاه های متفاوت
  • طراحی شده با جلوه های بصری واقع گرایانه
  • صدای موتور واقعی و جذاب هنگام رانندگی
  • محیط جذاب و مختلف با آب و هوا دقیق
  • کسب سکه های طلا برای ارتقاء دادن موتور سیکلت
  • آسان برای یادگیری و رانندگی موتور
  • پشتیبانی از اندروید 2.3 و بالاتر
  • موتور سیکلت های مختلف
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.