دانلود Stunt Sports Car – S Drifting Game 1.1.2 – بازی ماشین سواری عالی

انتشار: 17 مرداد 1398
ورژن: 1.1.2
سیستم مورد نیاز: 2.3 به ب
دانلود Stunt Sports Car – S Drifting Game 1.1.2 – بازی ماشین سواری عالی

شما هم جزو کاربران بازی های ماشین سواری با سرعت بالا هستید؟ دوست دارید یکی از بازی های جدید ماشین سواری را تجربه کنید که از رانش سرعت بالا و فوق العاده ای برخوردار است!؟ Stunt Sports Car – S Drifting Game بازی زیبا با دیتا کم حجم و نسخه مود عرضه شده برای موبایل های اندروید است و از اندروید 2.3 به بالا پشتیبانی می کند که می توانید به نوعی در این اندروید پایین از بازی لذت ببرید!

ماشین های پیشرفته در بزرگراه های جذاب و با طراحی حرفه ای آماده چالش کشیدن دیگر رقبا هستند! گاز را بگیرید و سرعت خود را تا جایی که می توانید رد نمایید تا بتوانید از رقبا جلو زده و یکی از برترین های هر دور شوید. بازی Stunt Sports Car از طراحی عالی برخوردار است که این طراحی شامل جلوه های ویژه منحصر به فرد رانش می باشد و در هر بازی نمی توانید شاهد چنین ویژگی منحصر به فردی در جلوه ها باشید! آخرین نسخه از این بازی در ادامه مطلب قرار گرفته که می توانید با یک کلیک آسان دانلود نمایید.

آفلاین بودن ، صفحه نمایش چشمگیر، تجربه رانندگی با سرعت بالا و آیتم های رانندگی واقعی، دارا بودن گرافیک دقیق، داشتن سطح بازی متنوع و … برخی از ویژگی های است که در این بازی شامل می شود. البته بازی Stunt Sports Car از امکانات دیگر نیز برخوردار است که هم در هنگام اجرای بازی می توانید شاهد آنها باشید و هم در ادامه مطلب به آن ها اشاره ای بیشتری شده است! امتیاز عالی 4.6 از 5.0 با بیش از 100 هزار بار دانلود از کسب های جدید و آماری بازی در پلی استوری می باشد!

برخی از ویژگی ها بازی Stunt Sports Car – S Drifting Game

  • طراحی شده با گیم پلی از صفحه نمایش بازی چشمگیر
  • تجربه سریع هیجان در جلوه های خنک کننده لذت، احساس برخورد شدید تحریک کننده ، لذت تفریحی متفاوت و …
  • جلوه های ویژه خیره کننده ترافیک و از رانندگی
  • موتور فیزیکی موسیقی زیبا و جلوه های صوتی
  • سطوح بازی متنوع
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.