Stunt Car Challenge 3 2.17 بازی شیرین کاری اتومبیل برای اندروید

انتشار: 28 آبان 1397
ورژن: 2.17
سیستم مورد نیاز: 2.3.3 به بالا
Stunt Car Challenge 3 2.17 بازی شیرین کاری اتومبیل برای اندروید

Stunt Car Challenge 3 نسخه سوم بازی عالی شیرین کاری اتومبیل می باشد که یک بازی هیجان انگیز و جذاب ماشین سواری چالشی از استودیوی Hyperkani برای دستگاه های اندرویدی منتشر شده است. به چالش کشیدن خود در رقابت با حریف و عبور از حقه و مانع های خظر ناک برای برنده شدن! بازی با آهنگ سرگرم کننده شروع می شود که شما را به چالش می کشد و البته در بازی به ضرب و شتم اتومبیل های پلیس نیز می پردازید و حتی مسابقه با قطار! یک پرش و جهش عالی می تواند شما را در بازی برنده کند و به مرحله بعد راه بیابید. با پیشرفت کردن می توانید خودرو خود را نیز بهبود دهید و یکی از امکانات عالی بازی  این است که کنترل آسانی دارد که کاربر به راحتی می تواند در بازی اتومبیل را هدایت کند و از بازی لذت ببرید.

این بازی دارای چهار اتومبیل مختلف و یک ماشین بزرگ است و سطوح های مخنلفی دارد با جهش های جذابتر. بازی Stunt Car Challenge 3 دارای گرافیک بسیا عالی می باشد و از این رو پیشنهاد می کنیم این بازی را از دست ندید و همین الان با لینک مستقیم در ادامه مطلب به همراه دیتا بازی دریافت نمایید.

امکانات و ویزگی های بازی Stunt Car Challenge 3

– آسان برای استفاده از کنترل ماشین

– بهبود عملکرد خودرو به عنوان پیشرفت

– پیشرفت در آهنگ های مسابقه ماشین و باز کردن سطوح جدید با جهش های بسیار جذاب تر

– تم های سطح: دره آریزونا، پورت سان فرانسیسکو، خیابان سان فرانسیسکو، گلدن گیت، و زمین های بایر

– دارای چهار اتومبیل مختلف و یک ماشین کامیون

– موانع سطح مانند: قطار در حال حرکت و تعقیب ماشین پلیس

– سطوح بیشتر با تعقیب پلیس در ماشین شیرین کاری!

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.