دانلود Snow Drift 1.0.7 – بازی رانندگی رانش برف برای اندروید

انتشار: 11 فروردین 1398
ورژن: 1.0.7
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Snow Drift 1.0.7 – بازی رانندگی رانش برف برای اندروید

Snow Drift به فارسی (رانش برف) یکیاز بازیهای رانندگی کم و بدون نیاز به دیتا می باشد که از حالت سرگرم کننده ای برخوردار بوده و می تواند ساعت ها سرگرم تان کند. برف در همه جا است! این همان مشکلی است که برای شما چالش می سازد و باید از طریق ماشین خود دور بزنید و رانش زمین را به خوبی کنترل کنید. اتومبیل های مختلفی وجود دارد که هرکدام را می توانید رفته رفته در چالش های بالاتر باز کنید و برای مراحل سخت و سخت تر آماده شوید. محیط ها از طراحی مشابه با تفاوت های کم برخودار هستند که کاربر را در محیط آشنا می سازد و برای سطح های بالاتر آماده میکند. گیم پلی بازی نیز شبیه سازی های رانندگی و اتومبیل رانی رانشی از پیچ و دور زدن است که شاید قبل از این شاهد بازی های با گیم پلی این چنینی بودید.

همانطور که در ابتدای پاراگراف قبلی اشاره نمودیم، بازی Snow Drift گرافیک با کیفیت با حجم کم و بدون دیتا است که نیازی نیز به وصل شدن به اینترنت ندارد. لازم به ذکر است که این بازی زیبا در پلی استوری گوگل که بزرگترین مرجع بازی های اندرویدی از سراسر جهان است، توسط کاربران اندروید امتیاز عالی 4.7 از 5.0 را با بیش از یک میلیون بار دانلود کسب کند و مورد بررسی قرار دهد.

ویژگی های بازی Snow Drift

– وجود مراحل و سطوح چالشی بسیار

– اتومبیل های مختلف برای باز کردن

– نلاش برای کسب امتیاز در هر مرحله

– کم حجم با حالت بازی بسته

– رانش جذاب از برف برای کنترل

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.