دانلود Smashy Drift 1.02 – بازی ماشین سواری اسمشی دریفت اندروید

انتشار: 18 فروردین 1397
ورژن: 1.02
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Smashy Drift 1.02 – بازی ماشین سواری اسمشی دریفت اندروید

Smashy Drift بازی جالب و جذاب با طراحی منحصر به فرد و متفاوت است که توسط استودیو بازی سازی AKPublish pty ltd برای گوشی و تبلت های اندروید ساخته و تولید شده است. آماده شوید برای راندن اتومبیل های افسانه ای! خوش آمدید به بازی که یک مسابقه رانندگی بی پایان با حالت متفاوت است. مسابقه دادن از طریق مکان های مختلف و عالی که برخی از آن ها عبارتند از شهرستانها، میدان های جنگ و بزرگراه ها که هر کدام از آن ها دارای جذابیت و هیجان متفاوتی است. زنده ماندن در بازی رانش هیجانی در مسیرهای مختلف از موانع های متفاوتی عبرو خواهد کرد که در آن شاهد حرکات مختلف از خود که عبارت است از بین بردن مسیر touge، ایجاد ضربه محکم و ناگهانی به دیوار، چرخش 360 درجه و … بخشی از بازی است.

در کل بازی Smashy Drift دارای قدرت یو پی اس بالا با قابلیت و ویژگی های بسیاری است که در آن شاهد ضربه زدن به دیوار با ماشین و حتی ضرب و شتم ماشین های دیگر از طریق راه های خطرناک خواهید بود که دارای گیم پلی سرگرم کننده و هیجانی عالی است. بیش از 20 خودرو با ویزگی های منحصر به فرد مختلف در بازی انتظار شما می کشند تا آن ها را به نوبت بازی کنید و وارد چالش های بازی شوید که باز کردن و سوار شدن بر آن ها به آسانی هم که فکر میکنید نیست!

ویژگی ها بازی Smashy Drift

  • بیش از 20 خودرو برای باز کردن و رانندگی
  • وجود مکان های ویژه با ویژگی های حماسی اتومبیل رانی
  • طراحی شده با عناصر هیجان انگیز از جمله کوبیدن ماشین به دیوار، عبور از موانع مختلف، صرب و شتم و ..
  • نحوه بازی آسان و سرگرم کننده
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.