دانلود Shortcut Run 1.6 – شورتکات ران برای اندروید – فرار از میانبر

انتشار: 22 آبان 1399
ورژن: 1.6
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود Shortcut Run 1.6 – شورتکات ران برای اندروید – فرار از میانبر

Shortcut Run شورتکات ران یا به ترجمه فارسی فرار از میانبر یکی از بازی های نسبتا جدید اندرویدی است که توانسته در پلی استوری مورد دانلود و نصب با اعداد بیش از 5 میلیون بار دست یابد. هامنطور که از نام بازی پیداست شما باید به شخصیت مد نظر بازی کمک کنیدذ تا بتوانند از موانع از طریق میانبرها و تصمیم های شما عبور کند و یه سطح های بالاتری دست یابد. در برابر مخالفان مسابقه دهید و تمام تخته های کف را که می توانید در طول راه انتخاب کنید ، جمع کنید!
اگر به اندازه کافی باهوش هستید ، از مسیر خود دور شوید و پل هایی را بسازید و میانبرهایی را برای رسیدن به خط پایان قبل از دیگران انجام دهید! گیم پلی بازی به طوری است که در هیچ بازی تقلب هرگز اینقدر شیک و جذاب نبوده !

بازی Shortcut Run دارای گیم پلی ساده با کنترل های کارآمد و آسان برای یادگیری است که همانطور در پاراگراف قبلی اشاره شد ، شما می توانید شاهد گرافیک روان و با کیفیت از طریق بازی باشید که لازم به ذکر می باشد ، بازی شوتکات از حجم کم و بدون نیاز به اینترنت برخوردار می باشد. این بازی زیبا در پلی استوری گوگل به صورت رایگان عرضه شده است که توسط استودیو بازی سازی VOODOO مورد عرضه قرار گرفته است.

  • برخی از ویژگی ها و امکانات بازی Shortcut Run

  • کم حجم و رایگان
  • گیم پلی ساده و سرگرم کننده
  • طراحی شده با گزینه های ساده جهت بازی
  • وجود سطوح مختلف با چالش های بالاتر
  • امکان ایجاد میانبرد تقلب در هنگام بازی
  • گرافیک عالی از صحنه های خط پایان
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.