دانلود Rush Hour 3D 20201126 – بازی ساعت شلوغی اندروید

انتشار: 2 دی 1399
ورژن: 20201126
سیستم مورد نیاز: 5.0 به بالا
دانلود Rush Hour 3D 20201126 – بازی ساعت شلوغی اندروید

Rush Hour 3D (ساعت شلوغی) همانطور که از نامش پیداست، یک بازی عالی و با کیفیت رانندگی برای موبایل های اندرویدی می باشد که توسط استودیو بازی سازی Good Job Games در گوگلی پلی مورد عرضه قرار گرفته است. از تجربه رانندگی با واقعی ترین روش ها لذت ببرید و خود را در خیابان های شلوغ مورد چالش قرار بدید. سریع رانندگی کنید و سبقت بگیرید. تمام سعی خود را در راستای رانندگی چالشی به کار بگیرید و به هنگام رانندگی با اتومبیل های دیگر برخورد نکنید و در غیر اینصورت باخت بازی را قبول خواهید کرد. برای به دست آوردن احساسات مختلف در بازی شما می توانید موارد مختلف را به کاربگیرید و شاهد مدل ماشین های گوناگون باشید که هر کدام از آن ها دارای جذابیت بالایی دارند.

کمربند ایمنی خود را ببندید و برای رانندگی آماده شوید عبور از مکان های مختلف و شاهد بودن به چالش رانندگی در محیط های گوناگون که هرکدام از آن ها متفاوت است. همچنین رفته رفته شما می توانید آیتم های جدید با ماشین های جدید که از غول پیکر تا ماشین های کوچک هستند وارد گیم پلی روان و عالی بازی Rush Hour 3D نمایید. تعداد دانلود 100.000.0 در گوگلی پلی با میلیون رای از دست آوردهای آن است.

ویژگی ها و امکانات بازی ساعت شلوغی

  • چالش رانندگی و برخورد نکردن به دیگر خودروها
  • خیابان و جاده های شلوغ و …
  • وجود خودروهای مختلف
  • گیم پلی چالشی و عالی بازی
  • گرافیک سه بعدی
  • وجود سطح های مختلف با قابلیت افزایش در نسخه های آینده
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.