دانلود Rig Racin 1.0 – بازی رانندگی با ماشین های بزرگ اندروید

انتشار: 27 اسفند 1396
ورژن: 1.0
سیستم مورد نیاز: 2.3 به بالا
دانلود Rig Racin 1.0 – بازی رانندگی با ماشین های بزرگ اندروید

Rig Racin’ یک بازی هیجان انگیز از رانندگی با ماشین های جذاب و قدرتمند می باشد که طراحی و عرضه شده از طرف استودیو بازی سازی Ludomade برای گوشی و تبلت های اندروید است. ماشین های بزرگ و سینمای برای حرکت در جاده و محیط های خطرناک آماده هستند! ماشین دلخواه را نسبت به توانایی های خود  پیدا کنید و با آن به دنیای از ماشین های بزرگ پا بگذارید. شما در بازی ماموریت دارید از راه های ناهموار و کوه های بلند عبور کنید و خود را به خط پایان برسانید و با تحویل دادن سیمان ها پولی را در قبال دریافت کنید، ولی موانع بسیاری در طر راه شما قرار دارند که از رسیدن به هدف جلوگیری می کنند. شما در بازی وظیفه دارید که با عبور از راه سخت سیمان ها را به صورت سالم در زمان تعیین شده برسانید تا بتوانید پول کامل بگیرید.

هرچقدر پول شما بیشتر باشد می توانید ماشین و مراحل جدیدی را باز کنید و از طریق آن به راه خود ادامه دهید! بازی Rig Racin’ در کل دارای گرافیک عالی نسبت به حجم کم خود است که از جذابیت و هیحان بالایی برخوردار است که در می تواند شما را ساعت ها سرگرم خود کند! از این روز این بازی اتومبیل رانی عالی در مارکت گوگل پلی اندروید توانسته با جلب رضایت کاربران امتیاز 4.1 از 5.0 را به خود اختصاص دهد و به تعداد دانلود 10 میلیونی توسط کاربران دست یابد!

ویژگی های بازی Rig Racin

  • به اجرا گذاشت حرکت نمایش هنگام پرش با سرعت بالا
  • داشتن گیم پلی از بازی رانندگی اعتیاد آور از سرعت و زمان
  • ارتقاء دکل خود به همراه کامیون های مختلف با طراحی های متفاوت
  • مسابقه در سراسر زمین به صورت هیجان شدید با درگیری های خطرناک
  • وجود داشتن بسیاری از موانع دشوار در مسیر مل سیمان برای چالش کشیدن
  • داشتن محدودیت زمان در ماموریت حمل سیمان
  • محیط های مختلف و جذاب با طراحی های متفاوت
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.