دانلود Prime Peaks 23.5 – بازی ریسینگ تپه نوردی (قله های نخست) اندروید

انتشار: 27 اردیبهشت 1398
ورژن: 2.4.2
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Prime Peaks 23.5 – بازی ریسینگ تپه نوردی (قله های نخست) اندروید

Prime Peaks بازی ماشین سواری عالی و زیبا در سبک به خصوص ماشین رانی رسینگ می باشد که از سوی استودیو بازی سازی A25 Apps برای سیستم عامل های اندروید در گوگل پلی به صورت رایگان قرار گرفته است و توانسته تاکنون امتیاز عالی 4.7 از 5.0 را کسب کنید. این بازی یک مسابقه و رقابت تپه نوردی بسیار هیجان انگیز با ماشین های جذاب و پرقدرت است که شما می توانید با هدایت درست و عبور صحیح از مسیرهای موجود در بازی به راحتی امتیاز خود را بالا ببرید. راننده خود را از طریق دوره های چالش برانگیز، واقع بینانه و دوستان خود به چالش بکشید تا ببینید که بهترین صعود کننده صخره چه کسی است!؟

اتومبیل های بسیاری به همراه موارد دیگر در بازی وجود که شما می توانید آن ها را بازی کنید و ارتقاء دهید؛ البته باید سکه های خود را از طریق بازی بالا ببرید تا بتوانید تجهیرات را بهتر از قبل کنید و جذابیت بازی را بیشتر نمایید! محیط های زیبا از طبیعت تا در باشگاه ماشین رانی که در همه ای ان ها می توانید حرکات جذاب خود به نمایش بگذارید و به مراحل دیگر راه یابید. بازی Prime Peaks گیم پلی با فیزیک واقعی دارد که علاوه بر داشتن جذابیت بسیار سرگرم کننده که بدون شک شما نیز از این بازی خوشتان خواهد آمد!

ویژگی های بازی Prime Peaks

  • امکان ارتقاء دادن بعضی از موارد در بازی
  • به اشتراک گذاری برترین امتیاز بین دوستان خود برای داشتن
  • موانع مختلف از جمله وجود چاله های بسیار برای گیر انداختن ماشین
  • وجود مراحل بسیار و زیبا از جمله محیط جنگل، زمشتانی برفی، حالت شب، مسابقه
  • طراحی شده با فیزیک بازی واقعی و کیفیت گرافیک عالی
  • گیم پلی سرگرم کننده و بسیار زیبا با جذابیت متفاوت
  • وسایل نقلیه مختلف از جمله ماشین های تپه نورد پرقدرت
  • وجود آهنگ های دست ساز
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.