دانلود Pocket Rally 1.3.4 بازی ماشین سواری پاکت رالی برای اندروید

انتشار: 21 آبان 1395
ورژن: 1.3.4
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Pocket Rally 1.3.4 بازی ماشین سواری پاکت رالی برای اندروید

اگر شما هم طرفدار بازی های ماشین مسابقه ای هستید، بازی Pocket Rally را از دست ندید! Pocket Rally پاکت رالی بازی مسابقات رالی بسیار جذاب مبتنی بر قوانین فیزیک از سوی استودیو بازیسازی Illusion Magic Studio برای اندروید منتشر شده است. در بازی با 4 ماشین دیگر به رقابت می پردازید که با این حال یک لحظه غافل شدن از رالی می تواند شما را در رقابت آخرین نفر مسابقه کند! بازی دارای مدل های ماشین بسیار دقیق و با دقت ساخته شده و بصری قانع کننده واقع در مناظر مختلف دیدنی و جذاب از جمله کوه، خط ساحلی و ویرانه های باستانی و شهرستان.

بازی پاکت رالی سطح زمین های مختلفی دارد از جمله آسفالت، ماسه، چمن و یخ و هر ماشین دارای ویژگی های رانندگی منحصر به فردی در بازی می باشد. Pocket Rally کیفیت گرافیک بسیار عالی و خیره کننده ای نسبت به حجم دارد که اگر دوستداران بازی های رالی و رقابتی هستید، بازی را از دست ندید و همین الان دانلود نمایید.

بازی Pocket Rally و برخی ویژگی های آن

  • دارای کیفیت گرافیک بسیار عالی و خیره کننده نسبت به حجم
  • سطح زمین های مختلفی دارد از جمله آسفالت، ماسه، چمن و یخ
  • رانندگی مبتنی بر فیزیک
  • دارای 35 سطح مختلف چالشی
  • صدا گذاری جذاب و زیبا
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.