دانلود Motorsport Manager Mobile 3 1.0.2 – بازی مدیریت مسابقه رانندگی اندروید

انتشار: 31 تیر 1397
ورژن: 1.0.2
دانلود Motorsport Manager Mobile 3 1.0.2 – بازی مدیریت مسابقه رانندگی اندروید

Motorsport Manager Mobile 3 یکی از بازی های جدید و جذاب اندروید می باشد که همانطور ازنامش پیداست نسخه دوم بازی جذاب Motorsport Manager Mobile 2 است که محوبیت مطلوبی بین کاربران موبایل تونسته بود کسب کند. تیم موتور مسابقه خود را از ابتدا بسازید و تصمیمات بزرگ را برای مدیریت و رسیدن به موفقیت بگیرید. رانندگان مختلف و حرفه ای را با مهارت های بالا استخدام کنید و تیم را جمع آوری نمایید. حال باید ماشین های مختلف را توسعه دهید و به نوعی سرمایه گذاری بر روی آن ها انجام دهید تا بتوانید به موقعیت بهتری در هر مسابقه دست یابید. قهرمانی های مختلفی وجود دارد که یکی از آن ها قهرمانی جهان در حالت آنلاین می باشد که شما می توانید با رقابت در زمان واقعی و بردن مسابقات به قهرمانی جهان دست یابید!

اگر قهرمان دوره های مختلف شوید ، پول و جایزه های بسیاری دریافت خواهید کرد که این به شما کمک می کند تا بهترتر بتوانید اتومبیل ها، رانندگان و در نهایت مسابقات را مدیریت کنید. رانندگان را تغییر دهید، اتومبیل ها را قدرتمندتر از قبل کنید و استراتژی مدیرتی خود را به شدت بالا ببرید. بازی Motorsport Manager Mobile 3 گیم پلی مدیرتی عالی را برای دوستدارن این نوع بازی ارائه می دهد که می توانید از بازی کردن لذت ببرید. لازم به ذرکر است که بازی منتشر یافته از سوی استودیو بازی سازی Playsport Games برای موبایل و تبلت های اندروید است.

ویژگی های بازی Motorsport Manager Mobile 3

– مدیریت کردن تیم از هر لحاظ مختلف استخدامات، خریدها و تغییر

– گشتن به دنبال رانندگان قدرتمند با هزینه مناسب

– کار کردن با رانندگان خود برای رسیدن به نتیجه مطلوب

– فرمول استراتژی ایده آل برای رسیدن به مسابقات

– تماشا کردن مسابقه به همراه عمل کنترل در زمان واقعی

– تلاش برای رسیدن و به دیت آوردن قهرمانی مسابقات جهان

– پرداختن به تغییرات آب و هوایی

راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.