دانلود Motorcycle Racer – Bike Games 3.35 – بازی مسابقه موتور سیکلت اندروید

انتشار: 29 فروردین 1397
ورژن: 3.35
سیستم مورد نیاز: 4.2 به بالا
دانلود Motorcycle Racer – Bike Games 3.35 – بازی مسابقه موتور سیکلت اندروید

Motorcycle Racer – Bike Games (مسابقه موتور سیکلت) یک بازی رایگان و جذاب موتور سوای در محیط های مختلف از جمله محیط آزاد می باشد که در گوگل پلی استوری از سوی استودیو بازی سازی Tiny Lab Games برای گوش و تبلت های اندروید طراحی و به صورت رایگان منتشر شده است. آیا شما برای مسابقه ماجراجویی چالش با این موتور سیکلت فوق العاده سریع آماده هستید؟ کنترل تعادل موتور خود و عبور از بسیاری موانع مختلف که در راه وجود دارد. سرعت موتور سواری در بازی بسیار مهم است که شما در چه سرعتی مسیرها را پشت سر هم بگذرید! بدون شک سرعت کم نه جذابیت و نه هیجانی دارد، ولی می توانید با سرعت بالا از هیجان و جذابیت نهایت لذت را ببرید!

چالشه ای مختلفی در این بازی موتور سواری وجود دارد که شاید در ابتدا برای شماکمی سختر باشد، ولی بعد بهش عادت می کنید. بازی Motorcycle Racer یک موتور مسابقه مبتنی بر فیزیک مسابقه ای است که دارای ویژگی و امکانات قابل توجهی است. برای جمع آوری ستاره های بیشتری باید یک اجرای کامل انجام دهید که در دستاوردهای شما بی تاثیر نیست! همچنین بازی دارای کنترل آسان است که باعث شده کاربران زیادی را به خود جذب کنید! این بازی در گوگل پلی با نام Motorcycle Racer – Bike Games عرضه شده است که توانسته امتیاز عالی 4.2 از 5.0 را به خود اختصاص دهد و به دانلود بیش از 5 میلیونی برسد!

ویژگی های بازی Motorcycle Racer – Bike Games

  • کنترل آسان و ساده برای هدایت راحت تر موتور
  • موتور سیکلت های های مختلف برای باز کردن و انتخاب
  • نقشه ای جهان بزرگ برای کشف و موتور سواری
  • موتور سیکلت منحصر به فرد برای باز کردن
  • بسیار سرگرم کننده و عالی با جذابت زیبا
  • رانندگی در محیط آزاد با نمایش حرکات نمایشی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.