دانلود Moto Racing 3D 1.5.7 – بازی موتور سواری فوق العاده اندروید!

انتشار: 31 تیر 1397
ورژن: 1.5.7
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Moto Racing 3D 1.5.7 – بازی موتور سواری فوق العاده اندروید!

Moto Racing 3D یکی از بازی های عالی اندرویدی در سبک مسابقات موتور سواری می باشد که طراحی شده و منتشر یافته از طرف استودیو بازی سازی Gameguru است. موتور سیکلت جذاب خود را انتخاب کنید از بین موتورهای عالی انتخاب کنید و وارد عرصه بازی شوید. شما قادر خواهید بود در بازی به دو شکل مختلف بازی را دنبال کنید که به نوعی دو حالت آفلاین و آنلاین که هرکدام دارای جذابیت و سرگرمی متفاوتی نسبت به هم است. در حالت آنلاین همانطور که خودتون نیز می دانید، می توانید با دیگر بازیکنان موتور سوار موئجود در بازی به رقابت بپردازید و قدرت موتور رانی خود را به نمایش بگذارید. اما در حالت آفلاین شما به تنهایی می توانید به بازی بپرزدازید و رکورد و مسابقه ها را پشت سربگذارید.

همانطور که در پاراگراف قبلی نیز گفتیم بازی Moto Racing 3D موتور سیکلت های مختلف را ارئه می دهد که از کیفیت و فیزیک نسبت واقعی برخوردار هستند. همچنین امکان ارتقاء دادن و سفارشی نمودن آن ها نیز در دسترس است که به شما این امکان را می دهد تا از طریق سکه هایی که جمع آوری کردید به آسانی موتور خود را سفارش کنید و رنگ و بسیاری دیگر از موارد را تغییر دهید. این بازی موتور سواری از گرافیک نسبتا سه بعدی و عالی برخوردار است که موتور سواری واقع گرایانه را به ارمغان می آورد و به جذابیت بازی نیز کمک می کند.

ویژگی های بازی Moto Racing 3D

– گرافیک سه بعدی جذاب 3D

– احساس موتور سواری صاف و واقع گرایانه

– وجود چهار محیط دقیق از جمله روستا، بیابان، شهر و …

– 4 حالت بازی از جمله یک راه، بازگشت، محدودیت زمان و بازی عادی

– وجود 10 موتور سیکلت مختلف با طراحی عالی

– سرعت قابل تنظیم، شتاب، کنترل موتور

– ترافیک غنی از جمله کامیون، اتوبوس، کامیون و …

– امکان بازی کردن در حالن آنلاین

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.