دانلود Highway Asphalt Racing 0.12 – بازی ماشین سواری مسابقه بزرگراه اندروید

انتشار: 4 فروردین 1397
ورژن: 0.12
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Highway Asphalt Racing 0.12 – بازی ماشین سواری مسابقه بزرگراه اندروید

Highway Asphalt Racing : Traffic Nitro Racing بازی زیبا و عالی در سبم مسابقات ماشین رانی شدید و حرفه ای در بزرگراه های آسفالتی می باشد. ماشین دلخواه خود را بین بهترین ها انتخاب کنید و برای مسابقه چالش رانندگی آماده شوید که در این چالش بسیاری از موانع مختلف در انتظار منحصر کردن شما از جاده هستند. این بازی زیبا ویژگی های بسیاری دارد که یکی از آن ها داشتن حالت های متنوع و مختلف برای جذابیت و هیجان بیش از حد است که شما را می تواند ساعت ها در حالت های مختلف ماشین رانی غرق بازی کند. انواع ماشین های سرعتی و زیبا از کلاسیک تا مدرن که هر کدام از آن دارای کیفیت طراحی بالا و عالی به همراه فیزی واقع گرایانه می باشد که بدون شک در بازی از زیبایی ماشین ها لذت خواهید برد!

همچنین بازی Highway Asphalt Racing دارای میحط های عالی با آیتم شب و روز می باشد که در نهایت می توان گفت یک بازی زیبا و فوق العاده را از شبیه سازی مسابقات اتومبیل رانی در گوشی و تبلت های اندروید به وجود می آورد و تجربه های به یاد ماندنی را فراهم می کند! این بازی زیبا در مارکت گوگل توسط استودیو بازی سازی طراحی و برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است.

ویژگی های بازی Highway Asphalt Racing

  • وجود بسیاری از اتومبیل های مختلف با کیفیت بالا
  • طراحی شده با محیط دقیق با چرخه روز و شب
  • بهره وری از فیزیک واقعی اتومبیل ها برای جذابیت و هیجان بیشتر
  • حالت های مختلف بازی برای سرگرمی بیشتر و دلخواه از ماشین رانی
  • وجود موانع برای تعیین بازنده و انحراف دادن از جاده
  • بزرگ راه ترافیکی با ماشین های دیگر و عادی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.